in

Pielęgniarka zdjęła fartuch – a jej oczom ukazał się szokujący widok. Gdyby tego nie nagrała, nikt by nie uwierzył!

Do sieci w ostatnim czasie trafiły naprawdę niepokojące zdjęcia. Internauci po prostu nie mogą uwierzyć w to, co widzą – pielęgniarka zdejmuje odzież ochronną, po czym dzieje się coś, co ciężko wymazać z pamięci. Taki widok tylko utwierdza nas w przekonaniu, z jak ciężką pracą muszą mierzyć się medycy w czasach koronawirusa.

Gdyby nie te zdjęcia, prawdopodobnie nikt nie uwierzyłby w to, z czym musi mierzyć się pielęgniarka. Ten widok jest doskonałym odzwierciedleniem tego, z czym mają teraz do czynienia osoby związane ze służbą zdrowia, szczególnie w regionach, w których sytuacja epidemiologiczna jest naprawdę ciężka.

Pielęgniarka zdejmuje kombinezon ochronny, widok poraża

Jedna z pielęgniarek pracujących w Chinach była zobowiązana nosić przez cały dyżur odzież ochronną. Kobieta tak bardzo się w tym pociła, że gdy zdjęła buty, wylał się z nich pot. Do sieci natychmiast trafiły zdjęcia i szokujące nagranie. Aż ciężko w to uwierzyć!

Kobieta jest jedną z tych osób, które każdego dnia walczą z epidemią regionalną, na autonomicznym terytorium Xinjiang w północno-zachodniej części Chin. Internauci przekazują zdjęcia pielęgniarki, aby oddać hołd medykom.

Widzimy na nich, jak kobieta podnosi nogawkę spodni i z jej ubrania wylewa się pot. Gruba odzież ochronna, która chroni przed zakażeniem, jednocześnie utrudnia pracę i stwarza bardzo przykre warunki – mimo to kobieta pracuje w nim każdego dnia.

Taki widok nie mieści się w głowie – internauci są wdzięczni, że medycy tak się poświęcają i dziękują lekarzom, ciężko pracującym na to, aby zażegnać problem.

Koniecznie zobaczcie, o czym mowa poniżej!

Podziel się dalej tą historią, aby również oddać hołd medykom!

Źródło: pikio.pl, Twitter New York Post