in

Migrena, nadciśnienie, cukrzyca, nadwaga? – Zlikwiduj te problemy z pomocą najtańszej kuracji świata.

Jest niezbędna do życia, każdy to wie, ale wciąż chronicznie odwadniamy swoje ciała. Japończycy na przykład, nie zaniedbują arcyważnego rytuału polegającego na porannym wypiciu 4 szklanek wody.

Oni wiedzą, że to wspaniale działa na zdrowie i wygląd.

Japońska organizacja medyczna potwierdziła w badaniach, że to właśnie ten zwyczaj picia wody na czczo jest sekretem ich długowieczności.

30-dniowa kuracja pomoże obniżyć ciśnienie, 10-dniowa wyleczy zapalenie żołądka, w 30 dni unormuje się poziom cukru. Migreny, bóle menstruacyjne, zawroty głowy one wszystkie przestaną doskwierać przy regularnym piciu wody na czczo.

Brzmi nieźle, prawda? Poniżej przeczytacie, jak stosować kurację.

Pierwszą czynnością po obudzeniu się powinno być wypicie 4 niepełnych szklanek wody (4 razy po 160 ml). Dopiero potem można umyć zęby, ale z jedzeniem i piciem koniecznie trzeba zaczekać przynajmniej 45 minut.
 

 
Następnie jemy, ale uwaga nic nie pijemy! Do dwóch godzin po śniadaniu.
 

 
Ci, którzy nie przepadają za wodą, powinni spróbować zacząć od jednej szklanki, a potem systematycznie zwiększajcie ilość do czterech.
 
Picie wody na czczo zadziała orzeźwiająco na organizm, cera się poprawi, spadną kilogramy. Poczujesz się o niebo lepiej. A ile problemów zdrowotnych zniknie przy okazji, przekonaj się sam.
 

 
Podziel się ze znajomymi!