Fot. Reddit/rionled
in

Umieścił sekretne drzwi na podwórku. Ich przeznaczenie jest genialne!

Istnieje wiele powodów, by wykopać dziurę na swoim podwórku. Może być to wejście do piwnicy, schron, lub basen. Można też wierzyć, że są tam zakopane jakieś skarby. Ale po co umieszczać drzwi, które wydają się prowadzić bezpośrednio do ziemi na swoim podwórku?

Cóż, ostatnio użytkownik rionled na portalu Reddit umieścił zdjęcia zestawu drzwi umieszczone specjalnie na podwórku, ale powód jest dość jasny, miły, i wygląda super!

Widział podobne produkty do sprzedaży w internecie, ale pomyślał, że jest w stanie zbudować to lepiej i dużo tańszym kosztem. Postanowił zbudować to dla swojego młodego bratanka do zabawy, chwycił trochę drewna, narzędzia i zabrał się do pracy. Zaczął od podstaw, czyli oprawy piaskownicy.
piaskownica1x

Zanim zaczął wycinać deski, wszystko jeszcze raz dokładnie pomierzył, ponieważ miał ich tylko tyle, ile było potrzeba do wykonania tego projektu. Nie było tu miejsca na błędy!
piaskownica2x

Potem położył deski na podstawie, aby upewnić się, że wszystko pasuje.
piaskownica3x
piaskownica4x

Drzwi na zawiasach piaskownicy, będą chroniły ją przed niechcianymi zwierzętami, które mogą przynieść tam zarazki.
piaskownica5x

Oczywiście, obaj musieli upewnić się, że siedzenia pasują.
piaskownica6x

Całość pokrył lakierem i farbą, po czym dodał uchwyty.
piaskownica7x

Piaskownica jest wyposażona w drzwi, które zamykają się w celu ochrony piaskownicy, a po otworzeniu zapewniają miejsca do siedzenia.
piaskownica8x

Gotowy produkt to piękna i wyjątkowa kreacja wykonana specjalnie dla jego siostrzeńca. Każde dziecko chciałoby mieć takiego wujka!
piaskownica9x

Trzeba przyznać, że ten wujek naprawdę się postarał i powinien rozważyć sprzedaż tego cudeńka. Więcej informacji na temat budowy i użytych materiałów możecie uzyskać na stronie tego użytkownika – Reddit/rionled

Źródło Zdjęć:Reddit/rionled