fot. tiktok/piotrtrojakkk
in

Znalazł w lumpeksie prawdziwy skarb. Wydał tylko 100zł, a zarobił 40x tyle!

Sklepy z używaną odzieżą cieszą się ogromną popularnością. Wiele osób decyduje się na zakupy w lumpeksach, ponieważ mogą tam trafić na prawdziwe perełki, takie jak modna kurtka marki Stone Island, którą znalazł znany Tiktoker, Piotr Trojak.

Perełki w lumpeksie

Sama idea lumpeksów polega na sprzedaży używanej odzieży, jednak często można tam znaleźć rzeczy w dobrym stanie, pochodzące z kolekcji luksusowych marek. Piotr Trojak znalazł taką kurtkę i sprzedał ją za dużą cenę, co pokazuje, że zakupy w lumpeksach mogą być bardzo opłacalne.

Niezwykłe znalezisko w lumpeksie

Piotr Trojak, znalazł w lumpeksie unikatową kurtkę. Kurtka była dwudziestoletnia, świeciła w ciemności i posiadała metki, co tylko podnosiło jej wartość. Choć kosztowała ona tylko 100 zł, Piotr postanowił ją sprzedać zamiast nosić.

Szybko znalazł kupca, mieszkańca Wielkiej Brytanii, który zaoferował mu za nią 830 funtów, czyli około 4400 zł. Piotr skorzystał z okazji i sprzedał kurtkę, zarabiając niemałą sumę pieniędzy.

„Paczkę spakowałem i została wysłana do Anglii. Po odliczeniu kosztów wysyłki i prowizji z PayPala zostało mi trochę ponad 4000 zł” – opowiada tiktoker.

Nagranie, w którym tiktoker opowiada o tym znalezisku i jego sprzedaży, szybko stało się viralem, zdobywając ponad 2,4 miliony wyświetleń. Internauci gratulowali mu udanej transakcji, podziwiali jego przedsiębiorczość i kreatywność.

@piotrtrojakkk Zaobserwuj profil po więcej lumpiarskiego kontentu! #vintage #lumpeks #lumpy ♬ good will hunting – schafter

Źródło: stylzycia.radiozet.pl