in

Szop pracz zastanawia się nad wejściem do basenu. Wtedy pojawia się labrador i szybko go przekonuje.

Odprężające wylegiwanie się przy basenie to najlepszy sposób na spędzenie dnia. Poza pływaniem możemy opalać się i zrobić grilla albo czytać książki na świeżym powietrzu. Możliwości jest mnóstwo!

Dni przy basenie dla tej rodziny są inne niż jakiekolwiek inne, ponieważ są świadkami niezwykłej przyjaźni pomiędzy szopem praczem Tito i labradorem Penny.

Szop pracz jest zwierzęciem, które odnalazło dom na stałe w rodzinie czekoladowego labradora, i od tamtej pory są oni nierozłączni. Ich przyjaźń jest rzadkością, ale obaj stworzyli więź, której nie można złamać. To, co ci uroczy kumple najbardziej lubią, to pluskać się w wodzie i wspólnie pływać.

Właściciele labradora są zawsze podekscytowani oglądaniem ich przy basenie. Któregoś razu postanowili, że muszą nagrać tę nietypową relację i umieścić wideo w sieci.

Gdy Tito zbliża się do krawędzi basenu i próbuje dotknąć wody swoimi słodkimi małymi łapkami, pojawia się Penny i obydwaj są gotowi na ,,imprezę”.
 
Oboje robią plusk do wody i zaczynają pływać ramię w ramię, i jakby to nie było wystarczająco słodkości na jeden dzień, maleńki szop przeskakuje na grzbiet psa. Widok jest po prostu niesamowity.
 

 
Obejrzyj tych kumpli, którzy wskakują do basenu w gorący letni dzień 🙂 Zazdrościmy im!
 
Czy nie są najbardziej uroczą parą? 🙂