in

Mężczyzna urodzony bez dolnej części ciała – zmienił płeć i znalazł swoją miłość!

Od urodzenia los Pedro Martella, mieszkańca miasta Sacramento w stanie Kalifornia, był naprawdę ciężki. Chłopiec urodził się z bardzo poważną patologią. Lekarze zdiagnozowali zespół regresji ogonowej, w którym kręgosłup i kończyny nie są w stanie w pełni się rozwinąć.

W wieku 7 lat Pedro stracił matkę. Niedługo potem jego ojciec ożenił się ponownie. Macocha była bardzo czuła wobec chłopca, ucząc go, że nie różni się od innych ludzi, a pod pewnymi względami jest po prostu wyjątkowy.

Zmiana Płci

Jednak w wieku 15 lat chłopiec poczuł, że jego własne ciało wydaje mu się obce. Po wielu przemyśleniach uświadomił sobie, że musi stać się kobietą i zdał sobie sprawę z tego, że chce zmienić płeć. Najpierw zmienił nazwisko i poprosił swoich krewnych, aby nazywali go Pia.

Jej głównym hobby jest muzyka, którą uwielbia od dzieciństwa. Najbardziej zdumiewające jest to, że Pia, bez nóg, uwielbia tańczyć i umieszcza wideo na You Tube, gdzie ma już wielu fanów. Pia rozumie, że tylko w ten sposób może się pokazać i nie zostać samotną osobą.

Odnalezienie miłości

Potajemnie Pia zawsze marzyła o prawdziwej miłości, choć zdawała sobie sprawę, że w jej przypadku było to prawie niemożliwe. Ale cuda się zdarzają – kilka lat temu poznała Andrzeja i nadal są razem. Młodzi ludzie zdążyli się już przyzwyczaić do oszołomionych spojrzeń osób wokół nich.
 

 
Teraz Pia chce przejść operację, która w końcu zmieni ją z mężczyzny w kobietę, a ona będzie naprawdę szczęśliwa obok swojej ukochanej osoby.
 

 
Podziel się tą historią ze znajomymi, jeśli również uważasz, że jest niesamowita!