in

Chłopczyk skarżył się na uciążliwy ból w jamie ustnej. Gdy jego mama zajrzała do środka, była wstrząśnięta!

Sara Guidry jest mamą chłopca, który od pewnego czasu skarżył się na uciążliwy ból w jamie ustnej.

Kiedy kobieta wrzuciła do sieci nagranie z tym, co wyjęła z jego ust, odbiorcy byli zaszokowani i nie mogli w to uwierzyć. Podobnie zresztą jak sama Sara.

Gdy po dłuższym czasie, chłopiec nie przestawał uskarżać się na ból, mama postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i przeprowadzić inspekcję. Przygotowana w latarkę i pensetę zajrzała do buzi dziecka. To, co tam zobaczyła bardzo ją przeraziło i to nie na żarty!

W ustach, a dokładniej w dziąsłach swojego synka zobaczyła wrośnięte paznokcie. Choć doskonale zdawała sobie sprawę, że chłopiec regularnie obgryza paznokcie, nie spodziewała się, że zwykły nawyk może doprowadzić do takich konsekwencji. Matka wyjęła z jamy ustnej blisko 27 kawałków paznokci i gdyby nie nagrała tego na telefonie, nikt by jej nie uwierzył.

Ogryzanie paznokci jest popularne, zwłaszcza wśród dzieci. Mało jednak który rodzic zdaje sobie sprawę, do czego to może doprowadzić. Dlatego też Sara postanowiła zamieścić filmik w Internecie, aby każdy opiekun mógł zobaczyć, jak potwornie takie zjawisko może się skończyć.