fot. Youtube/Payton Kemp
in ,

Uczeń zaśpiewał znany hit na pokazie talentów. Koledzy ze szkoły, nie dowierzali, że to jego głos.

Payton Kemp to utalentowany młody człowiek z głosem anioła. Więc kiedy usłyszał, że jego szkoła w American Fork, w Utah organizuje pokaz talentów, wiedział, że jego przeznaczeniem jest wziąć w nim udział.

Payton spędził niezliczoną ilość godzin trenując do swojego występu – każdy szczegół musiał być doskonały, jeśli chciał pokonać konkurencję.

Nie jest tajemnicą, dlaczego Payton jest uznaną w całym kraju sensacją. Jego babcia była pierwszą osobą, która zauważyła jego niesamowity talent do muzyki gdy miał zaledwie trzy lata. Od tej pory spędzał każdą chwilę doskonaląc swój talent. Kiedy skończył 9 lat, Payton wreszcie dostał swoją „wielką szansę”. Został obsadzony jako młody Tarzan na pierwszym Disney Broadway Show w Tuacahn Amphitheatre.
 
W tym samym roku reżyser obsadził go jako Admetusa w „Kotach” i Floundera w „Małej Syrence”. Dostrzeżono olbrzymi potencjał w głosie Paytona i dano mu szanse zaistnieć na scenie.


 
Payton napisał w Internecie, że do tej pory żył w błogosławionym życiu, a religia stała się przewodnim światłem:
 
„Jestem nieustannie błogosławiony, że spotykam i otaczam się niesamowitymi, wspierającymi i BARDZO utalentowanymi ludźmi. A dzięki swojej rodzinie i Ojcu w Niebie, uczę się, jak być szczęśliwym.”
 
Błogosławieństwem jest, że on swoją muzyką uszczęśliwia innych!
 
Podziel się jeśli się zgadzasz!