in

Pasażerowie osłupieli. Wszystko przez to, co zrobiła ta kobieta w tramwaju.

Jakiś czas temu do sieci trafiło nagranie, które wprawiło internautów w osłupienie. Możemy na nim zobaczyć pewną sytuację z tramwaju w Chinach. Pewien pasażer postanowił nagrać kobietę, która podróżowała w bardzo nietypowy sposób. Jak to w ogóle możliwe?

Pasażerka zawisła na swoich włosach i jak gdyby nigdy nic zajęła się swoim telefonem. Niecodzienny widok odbił się głośnym echem. Kobiety nie dowierzają, że miała aż tak mocne włosy! To po prostu niewiarygodne!

Niesamowite nagranie z pasażerką w roli głównej

Nie jest jasne, kim była ta kobieta z pociągu, jednak nie ma wątpliwości co do tego, że w momencie stała się sławna. Wszystko dzięki temu, co zrobiła ze swoimi włosami. Ta umiejętność nie należy do często spotykanych, o ile w ogóle!

Chyba każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, jak ciężko znaleźć miejsce siedzące w pociągu, autobusie lub tramwaju, szczególnie w godzinach szczytu, kiedy ludzie kończą pracę. Czy istnieje jakiś sposób na to, aby usiąść, nie obawiając się o to, że nie będzie dla nas wolnego miejsca? Ta kobieta znalazła rozwiązanie!

Pasażerka zawisnęła w powietrzu na swoich włosach, które zostały owinięte wokół rączki. Sami zobaczcie!

„To niesamowite” – czytamy w komentarzach (The Sun).

Źródło: o2.pl