in

Wszedł na dach jadącego BMW i zaczął się rozbierać. Szokujące nagranie w momencie obiegło sieć.

W ostatnim czasie do sieci trafiło nagranie, które oburzyło wszystkich internautów. Możemy na nim zobaczyć, co robi pewien nieodpowiedzialny pasażer na dachu BMW. Wszystko zostało zarejestrowane dzięki kamerze z drugiego auta. To po prostu nie mieści się w głowie!

Niewiele brakowało, aby cała sytuacja zakończyła się niemałym dramatem. Niech to będzie przestrogą dla każdego!

Szokujące nagranie obiegło sieć

„Koleś wyszedł 5 sek. wcześniej przez okno na dach przy 80km/h i tak leżał, i jechał, rozbierając się. 19.06.2021 okolice Starogardu Gdańskiego” – brzmi opis filmiku opublikowanego na YouTube przez STOP CHAM.

Widzimy, że kierowca nie próbuje powstrzymywać nierozważnego pasażera. Ignoruje jego zachowanie i jedzie dalej.

„Ja pie**olę, du*ę pokazuje, co za debil. Dobra weź, bo jeszcze spadnie, patrz, on hamuje” – komentują osoby, które jadą za BMW i nagrywają pasażera na dachu auta.

Nie wiadomo, co stało się później. Nagranie jest urwane w chwili, kiedy samochody znajdują się tuż obok siebie.

Internauci przecierają oczy ze zdumienia. Czegoś takiego jeszcze nie widzieli. Warto podkreślić, że BMW jechało z prędkością ok. 80 km/h i przy tym musiało pokonać zakręty. Osoba na dachu nawet nie straciła równowagi.

Całe zajście mogło zostać ukarane mandatem, punktami karnymi, a być może nawet utratą prawa jazdy. Tak się jednak nie stało, ponieważ na drodze nie było żadnego patrolu.

Nagranie obejrzano już ponad 30 tysięcy razy. Pod filmikiem pojawiły się liczne komentarze:

„No nie dziwie mu się. Tak gorąco ostatnio…” – przyznaje internauta.

„Wszystko ładnie, pięknie, ale zamiast nagrywać i się śmiać to można było zadzwonić po patrol. Czy nagrywający to zrobili?” – zastanawia się inna osoba.