in

Pasażerowie samolotu rzucili się na mężczyznę bez maseczki. Doszło do przerażającej bójki [WIDEO]

Na pokładzie pewnego samolotu doszło do wielkiej awantury. Wszystko przez pasażera, który pojawił się na nim bez maseczki ochronnej. Został obezwładniony przez tłum niemalże od razu. Wszystko się nagrało, a filmik trafił do sieci i wywołał lawinę komentarzy wśród internautów.

Awantura o maseczkę

Ci, którzy lecieli na Ibizę samolotem holenderskich linii lotniczych, mogli być świadkami niewyobrażalnej sytuacji, podczas której doszło do bójki. Pewien mężczyzna pojawił się na pokładzie bez maseczki ochronnej, a tego nie życzyli sobie inni pasażerowie. Zaatakowali oni mężczyznę – zaczęła się szarpanina, która szybko przerodziła się w bójkę.

Z pewnością nie miałaby ona miejsca, gdyby pasażer nie odmawiał założenia maseczki ochronnej. Poza tym, że nie chciał jej założyć, był pod wpływem alkoholu, a jego zachowanie nie mogło umknąć nikomu, kto znajdował się na pokładzie samolotu.

Nagranie z pijanym pasażerem odmawiającym założenia maseczki szybko trafiło do sieci, a konkretniej na Twittera na konto o nazwie The Mic High Club Aviation Podcast.

Możemy na nim zobaczyć szarpaninę mężczyzny z innymi pasażerami. Facet nie ma na sobie ani koszulki, ani maseczki ochronnej i jest kompletnie pijany, co zmusza jednego z pasażerów do uderzenia go w twarz. Dopiero dzięki temu udaje się go obezwładnić i unieruchomić.

Personel linii lotniczych wkracza do akcji i zajmuje się agresywnym pasażerem. Nie jest pewne, jak skończyła się ta historia, jednak nagranie, które możemy zobaczyć poniżej, jest naprawdę wstrząsające:

Podziel się nim z innymi!

Źródło: WP