in

Dagmara Kaźmierska pokazała ukochanego. Fani są zgodni – podobny do Jacka!

Fani Dagmary Kaźmierskiej na bieżąco śledzą jej losy w mediach społecznościowych. Gwiazda miesiąc temu zdradziła, że ma nowego partnera. Do tej pory nikt nie wiedział tak naprawdę, o kim mowa. Ostatnio wszystko wyjaśniło się dzięki nagraniu, które trafiło na TikToka.

Mnóstwo osób zauważyło, że ukochany gwiazdy jest podobny do jej przyjaciela Jacka. Para już się zaręczyła!

Jak wygląda partner Dagmary Kaźmierskiej?

„Królowa życia” to bardzo charyzmatyczna osoba, której losy śledzi tysiące osób z całej Polski. Gdy tylko przekazała radosną informację o nowej miłości, fani tylko czekali na moment, kiedy go pokaże. W końcu nadeszła ta chwila!

Celebrytka opowiedziała pewną historyjkę, która dotyczy nowego partnera:

„On dzisiaj mówi: zabiorę cię do pięciogwiazdkowego hotelu za granicę, tak powiedział. Ja wszystko zostawiłam. Mówię: pięć gwiazdek jest, mercedes cabrio, no to ja w samej sukience, wszystko mi kupi po drodze. A on zabrał mnie do Czech, na plażę nudystów” – opowiada „Królowa życia”.

Nie ma wątpliwości co do tego, że gwiazda jest bardzo zakochana.

„Trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno. Jest bardzo dobrym człowiekiem, jest wyrozumiały, cierpliwy, znosi wszystkie moje jazdy. Kocha mnie. Jest porządny i ma zasady. Wiem, że nigdy by mnie nie zdradził” – wychwala ukochanego.

Fani są zachwyceni, widząc, jak Dagmara jest szczęśliwa. Tylko spójrzcie na zdjęcie poniżej: