in ,

Matka nagrała parodię hitu ,,Weź nie pytaj” i podbiła nią internet – została okrzyknięta hymnem matek!

„Weź nie pytaj” to najpopularniejsza piosenka Pawła Domagały, która doczekała się mnóstwa coverów i parodii. Mimo iż minęło już sporo czasu od jej premiery, wciąż pojawiają się nowe parodie – przyszedł czas, aby zaprezentować kolejną z nich. Stała się ona hymnem matek. To po prostu trzeba usłyszeć!

Kim jest autorka tego
pomysłu?

To Malwina Bakalarz – prowadzi bardzo popularny w Polsce blog parentingowy o nazwie Bakusiowo. Dzięki temu każdy wpis, który zostaje przez nią wstawiony, rozchodzi się niemal z prędkością światła. Z całą pewnością po coverze ,,Weź nie pytaj” jej popularność j
eszcze wzrośnie!

Niezwykle udana parodia
Malwina w coverze utworu „Weź nie pytaj” wystąpiła nie sama, ale ze swoimi ukochanymi dzieciakami. Twierdzi, że dzięki temu zadbała o autentyczność. Przedstawia w swojej parodii codzienne życie matki, która musi mierzyć się z wieloma rutynowymi zajęciami. Śpiewa między innymi, że „nie chce wolności tylko się wyspać” albo „chce pójść do kibla i bez świadków zrobić, co tam robi się”.
 

 
Koniecznie zobaczcie parodię hitu Pawła Domagały poniżej! Nie minęło kilka godzin, a obejrzało go już 700 tys. internautów. I nic dziwnego – zasługuje na miliony wyświetleń.