in

Szokujące zdjęcie z Parku Wodnego w Koszalinie. W sieci rozpętała się prawdziwa burza.

Dyrekcja koszalińskiego Parku Wodnego wpadła na pewien pomysł, który nie spodobał się wielu osobom. Gdy tylko wieść o nim trafiła do sieci, rozpętała się prawdziwa burza.

Wszystko przez dzielenie ludzi na zaszczepionych i niezaszczepionych. Ci, którzy są zaszczepieni, będą mieć pierwszeństwo w kasie.

Internauci grożą Parkowi Wodnemu w Koszalinie

Pandemia koronawirusa wywróciła nasze życie do góry nogami i sprawiła, że musieliśmy przyzwyczaić się do restrykcji, które utrudniały nam codzienne życie. Kiedy pojawiła się szczepionka, ludzie z całego świata odetchnęli z ulgą. Nie wszyscy jednak decydują się szczepić. Czy będą mogli spodziewać się innego traktowania?

Jak się okazuje, ci, którzy przyjęli preparat, będą mieć pierwszeństwo w kasie w Parku Wodnym w Koszalinie. Taka inicjatywa nie spotkała się jednak z pozytywnym odzewem. Fotografia z kasy została opublikowana na profilu „Spotted Koszalin”.

Internauci byli podzieleni. Większość uważała, że to zupełna pomyłka, a inni – że nie ma w tym nic takiego, co mogłoby kogoś urazić. Znaleźli się też tacy, którzy zaczęli pisać groźby.

„To jest segregacja na lepszych i gorszych” – czytamy w komentarzach.

„Trzeba zrobić im taką reklamę, że nikt nie przyjdzie” – pisze ktoś inny.

A wy? Co o tym sądzicie?

Źródło: o2.pl