in ,

Byli nierozłączni przez 51 lat i zmarli na koronawirusa z różnicą 6 minut – Ich syn nagrał wstrząsający apel

Śmiertelny koronawirus sprawił, że cała ludzkość zapomniała o innych wiadomościach na świecie, a cała nasza uwaga skupiła się na przerażających liczbach, które każdego dnia szybko rosną.

Buddy Baker stracił rodziców w ciągu jednego dnia, z różnicą 6 minut. Stuart i Adriana byli szczęśliwym małżeństwem od 51 lat.

Pomimo zaawansowanego wieku nigdy nie skarżyli się na swoje zdrowie, prowadzili aktywny tryb życia, lubili dbać o swój wielki ogród. Ale około trzech tygodni temu u Stuarta gwałtownie wzrosła temperatura i został przewieziony do szpitala. Test koronawirusa był pozytywny. Po pewnym czasie jego żona również poczuła się źle i została hospitalizowana z tą samą diagnozą.

Zdrowy tryb życia nie pomógł małżonkom, ich stan pogarszał się każdego dnia, a ostatecznie lekarz ostrzegł ich syna, że ​​proces ten przeszedł w nieodwracalną fazę, i zasugerował odłączenie ich od aparatu sztucznego oddychania w celu powstrzymania udręki.

Ze złamanym sercem Buddy tylko poprosił, aby nie rozdzielać rodziców w tym momencie, aby odeszli razem ze swojego szczęśliwego życia. Stuart i Adriana zamknęli oczy w tym samym pokoju, z różnicą 6 minut.

Osierocony mężczyzna ma ważny komunikat dla internautów.
„Tak długo, jak ta katastrofa nie dotknie ciebie osobiście lub tych, których znasz, wydaje ci się, że jest to dalekie od ciebie. Straciłem rodziców, nie można ich zwrócić i wiem, że to się naprawdę dzieje. Ale jesteśmy w stanie uratować innych… Musisz tylko przestrzegać zasad bezpieczeństwa, być w domu i jak najszybciej zatrzymać rozprzestrzenianie się wirusa. ”
 
Tysiące internautów złożyło kondolencje Amerykanowi, a jego wideo zyskało ponad milion wyświetleń.