in

Ta para nie ścinała swoich włosów od dekad. Odważyli się na metamorfozę, którą zszokowali bliskich!

Kiedy jesteśmy młodsi, szybko się zmieniamy, próbując odkryć siebie, kim tak naprawdę jesteśmy. Jednak im bardziej wkraczamy w dorosłość, tym bardziej mamy tendencję do trzymania się naszych zwyczajów, ponieważ mieliśmy czas, aby poznać nasze preferencje.

Sposób, w jaki się myjemy i ubieramy, to dwie rzeczy, które pozostają dość statyczne, gdy osiągniemy pewien wiek. Chociaż możemy być zadowoleni z tego, jak się prezentujemy, przychodzi moment, w którym możemy zmęczyć się tym samym codziennym wyglądem.

Charles i Michelle, para w średnim wieku z Wanaque w stanie New Jersey, zaczęła się właśnie tak czuć.

Charles jako była gwiazda rocka, nie zmieniał fryzury od paru dekad. Jego żona Michelle przez lata samodzielnie tylko przycinała sobie włosy – nie miała profesjonalnego strzyżenia od nieco ponad dwóch dekad. Zarośnięta para postanowiła, wraz z aprobatą 17-letniej córki, że nadszedł czas na świeży, nowy wygląd.

Para nie tylko chciała nowej fryzury. Michelle zasugerowała:
„Może wyglądalibyśmy trochę młodziej, gdybyśmy nie mieli siwych włosów?”.

Również mąż Michelle chciał czegoś więcej niż tylko fryzury. Chciał wyglądać elegancko i reprezentacyjnie w swoim miejscu pracy.
 
Para miała szansę współpracować z australijską fryzjerką, gwiazdą telewizyjną i właścicielką salonu, Tabatha Coffey.
 
„Wyglądają fantastycznie! O mój Boże!” – odpowiedziała ich córka ze łzami w oczach. Ich córka nigdy wcześniej nie widziała swojego ojca z krótkimi włosami!

Michelle i Charles również przyznali, że ich nowa metamorfoza jest „niesamowita!”
 
Sprawdź niesamowite metamorfozy pary poniżej. Nawet ich nie poznasz!