in

Chciała go pocałować na oczach tysięcy ludzi. Wtedy on zrobił coś, przez co spaliła się ze wstydu

Na meczu futbolu amerykańskiego miała miejsce sytuacja, o której w momencie zrobiło się głośno. Jeden z kibiców nie chciał być pocałowany przez dziewczynę siedzącą obok – zobaczyły to tysiące telewidzów. Nagranie z prędkością światła obiegło sieć. Jak się okazuje, nic nie jest takie, jakim się być wydaje. Co tak naprawdę zaszło na trybunach?

Odrzucił zaloty dziewczyny

Wszystko stało się w zeszłą sobotę podczas meczu Wake Forest-Duke z Duke Blue Devils. Wydarzenie transmitowała telewizja ESPN. Nagle realizator uchwycił niecodzienne zachowanie pewnej pary kibiców.

Na nagraniu możemy zobaczyć, jak dziewczyna pochyla się nad chłopakiem, żeby dać mu buzi, a ten ją odtrąca, udając szczególne zainteresowanie rozgrywającym się meczem. Internauci nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli. Wielu z nich napisało komentarz wyrażający zdziwienie:

„Co on robi? Przecież ona jest taka ładna” – czytamy.

Niektórzy nie byli w stanie przestać się śmiać. Czegoś takiego jeszcze nie widzieli!

„To zabawne, widzieć jak to chłopak odrzuca zaloty dziewczyny” – stwierdził użytkownik TikToka.

Jak się okazało, chłopak tak naprawdę żartował ze swoją dziewczyną. Na TikToku pojawiło się wyjaśnienie:

„Niedawno zaczęliśmy ze sobą chodzić. Lubimy oboje uchylać się od pocałunku, robiąc psikusa drugiej osobie. Właśnie to pokazano w telewizji. (…) Teraz się z tego śmiejemy” – tłumaczy „odrzucona” przez chłopaka dziewczyna.

Obejrzyj nagranie poniżej

@oldrowofficial

#foryou #fyp #wakeforest

♬ original sound – Old Row

Źródło: o2.pl