fot. Youtube/ Tony Snegoff
in

Nie do wiary, co panna młoda zrobiła przed ołtarzem. Goście stali jak wryci, wszystko się nagrało.

Nie ma wątpliwości co do tego, że dzień ślubu, oprócz tego, że jest jednym z najpiękniejszych dni w życiu, jest też bardzo stresujący. Państwo młodzi chcą, aby wszystko się udało i żeby mieli dobre wspomnienia. Niestety, nie zawsze tak jest – pewnych rzeczy przewidzieć nie możemy lub też decydujemy się na to, żeby było nieco spontanicznie.

Na jednej z uroczystości goście weselni byli świadkami bardzo dziwnego zdarzenia, które mocno ich zaniepokoiło. Gdy prawda wyszła na jaw, w sieci pojawiło się nagranie, które internauci wręcz pokochali.

Większość par pragnie, aby wszystko w dniu ślubu było dopięte na ostatni guzik. Są jednak i tacy, którzy decydują się na pewną nutę szaleństwa, która ostatecznie tworzy niezapomniane wspomnienia zarówno w pamięci gości, jak i samej pary młodej. W tym wypadku panna młoda wykazała się nie lada pomysłowością i zrobiła coś, czego nikt się nie spodziewał. Wszystko się nagrało, a filmik trafił do sieci. To po prostu niewiarygodne!

Takiego ślubu jeszcze nie było

Goście na ślubie mieli idealny widok na ołtarz, jak i schody, z których miała zejść panna młoda. To właśnie wtedy, kiedy kobieta pokonywała kolejne stopnie, stało się coś, co zszokowało wszystkich zgromadzonych. Kobieta zaplątała się w suknię ślubną i upadła – wyglądało to bardzo niebezpiecznie. Goście byli naprawdę zaniepokojeni, ale dopiero to, co stało się chwilę potem, okazało się być przerażające.

Panna młoda zaliczyła upadek z kilkunastu stopni schodów. Oczywiście mogła liczyć na pomoc przy podnoszeniu się. Kiedy w końcu wstała, poprawiła swoją fryzurę i zaczęła uciekać. Można powiedzieć, że nie była sobą – dosłownie. W białej sukni nie było ukochanej, ale mężczyzna. Powód całego zajścia tłumaczą internauci pod nagraniem na YouTube, które dotarło już do ponad 1,3 miliona osób.

Internauci są zdania, że panna młoda chciała zażartować z pana młodego i gości. Poprosiła swojego przyjaciela o to, aby założył suknię ślubną. Nie wiemy, jak zareagował na to wszystko ukochany, jednak widząc taki upadek, na pewno najadł się strachu.

Źródło: pikio.pl, YouTube / Tony Snegoff