fot. tiktok/@maribelmorianog
in

Panna młoda wykonała odważny taniec na oczach wszystkich gości. Jej mąż o niczym nie wiedział

Na uroczystościach weselnych coraz częściej mają miejsce wymyślne atrakcje. W modzie są popularni muzycy, specjalni animatorzy, magicy czy nawet taniec ognia. Ta panna młoda na swoim weselu poszła jednak o krok za daleko według internautów.

Nagranie z tej uroczystości weselnej zgromadziło już ponad 8 miliony wyświetleń. Pan młody został zaskoczony przez swoją ukochaną, która wykonała odważny taniec do piosenki Beyonce. Internauci krytycznie ocenili jednak tok myślenia panny młodej. Jednogłośnie stwierdzili, że takie pokazy nie są odpowiednie na weselach.

Kobieta miała na sobie nieszablonową suknię ślubną, która wyraźnie różniła się od standardowego stylu. Było to obcisłe body z doczepioną do niego tkaniną przypominającą spódnicę. Założyła również buty na wysokim obcasie i podwiązkę.

Panna młoda wykonała taniec do kilku piosenek Beyonce. Pan młody nie wiedział wcześniej o tym układzie i była to dla niego niespodzianka – siedział na środku sali i z uśmiechem na ustach obserwował taniec.

Zadowolenie było widoczne na twarzach gości weselnych w trakcie występu kobiety. Kilka chwil później do panny młodej dołączyły jeszcze dwie kobiety w podobnych strojach i występ był kontynuowany.

Pod filmem pojawiły się liczne nieprzychylne komentarze dotyczące panny młodej. Większość osób uważała, że taki taniec na weselu jest niestosowny.

„Takie coś na oczach rodziny? Moja mama dostałaby ataku serca” – komentuje internautka.

„To nieodpowiednie na wesele, może bardziej na wieczór panieński” – brzmi kolejny komentarz

„Wesele to nie klub go go”

@maribelmorianog Quereis ver que paso después del baile de las chicas? 🤭😍 #dance #wedding #foryou #parti #love #husbandwife #dancers #women #fyp #happy@judithendje @saandraflor ♬ sonido original – Maribel