fot. tiktok/@kelsboyd3
in

Nagranie z wesela podbiło sieć. Internauci dziwią się, że kobieta wyszła za kogoś takiego

Jakiś czas temu do sieci trafiło nagranie, które w momencie stało się prawdziwym hitem. Widzimy na nim, jak pan młody rzuca w swoją żonę tortem. To, jak zareagowała poszkodowana kobieta, wprawia w osłupienie. Internauci nie mogą w to uwierzyć.

Koszmarne wesele

Z pewnością każdy z nas wyobraża sobie wesele jako najpiękniejszą uroczystość w życiu. Niestety, nie zawsze zostają z niej tylko dobre wspomnienia. Przynajmniej tak pomyśleli internauci, widząc, jak panna młoda dostaje od męża tortem weselnym w twarz. Rzeczywistość okazała się jednak zupełnie inna, a pannie młodej… wcale to nie przeszkadzało.

Kobieta podzieliła się na TikToku nagraniem ze swojego wesela. Internauci zaczęli dziwić się, jak panna młoda mogła pozwolić na coś takiego.

Kobieta nie miała pojęcia, że spotka się on z tak negatywnym odbiorem. Widzimy na nim, jak jej kreacja zostaje zniszczona, a panna młoda zaczyna się śmiać.

Internauci zasugerowali kobiecie, że nie wybrała sobie odpowiedniego mężczyzny na męża.

„Co za wspaniały facet. Powodzenia” – ironizuje jedna z internautek.

Panna młoda ma jednak inne zdanie na ten temat:

„Przykro mi, że nie macie poczucia humoru. Gdy dostałam tortem, byłam bardzo rozbawiona. To nasz typ humoru. Między innymi właśnie to mnie ujęło w moim mężu” – odpowiada kobieta.

Koniecznie obejrzyjcie nagranie poniżej!

@kelsboyd3

#cakesmash #nobodygotcake #smash #cakesmashchallenge #hedidntgetany #kingston #tennessee #barnofmaplecreek #johndeeergreen #ohno #rusticwedding

♬ Oh No – Kreepa

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!