in

Dziewczynka biegła pod koła pędzącej ciężarówki. Na ratunek rzucił się pan Piotr, wstrząsające nagranie.

Pan Piotr stał się prawdziwym bohaterem po tym, jak uratował małą dziewczynkę przed prawdziwym dramatem. Do sieci trafiło nagranie, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.

Takie historie pokazują, że wystarczy chwila nieuwagi, aby doszło do tragedii, ale czasami znajduje się wybawienie i można mówić o szczęśliwym zakończeniu. Aż strach pomyśleć, co by się stało, gdyby nie ten odważny mężczyzna!

Bohaterski czyn Polaka

Rodzice pewnej dziewczynki z pewnością nigdy nie zapomną tego, co zrobił dla nich pan Piotr. Wystarczyło kilka sekund, aby ich córka wpadła pod ciężarówkę.

Całe zajście miało miejsce w centrum Wieprza na stacji paliw. Na nagraniu, które opublikowano w mediach, możemy zobaczyć jak jeden z pracowników wybiega w ostatniej chwili na drogę i ratuje dziecko przed tragedią. Dziecko było pozostawione bez opieki. Z pewnością większość rodziców, oglądając to nagranie, będzie miało ciarki na plecach.

Na nagraniu na YouTube zatytułowanym „Chwile grozy na stacji paliw. Dziecko uratowane” możemy zobaczyć, jak dziewczynka biegnie prosto na ulicę, a tuż za nią pojawia się mężczyzna, zdający sobie sprawę z powagi sytuacji.

Pan Piotr w ostatniej chwili łapie dziewczynkę i powala ją na ziemię, zapobiegając w tej sposób jej niemalże nieuchronnej śmierci. Gdyby nie on, dziewczynka wylądowałaby pod kołami nadjeżdżającej ciężarówki.

Nie jest pewne, gdzie wtedy byli rodzice dziecka. Nie ma jednak wątpliwości co do tego, że mogą być wdzięczni panu Piotrowi za uratowanie życia ich dziecku.

Koniecznie obejrzyj nagranie poniżej!

Źródło: Onet.pl