Fotografie: Youtube/ JASON MAKKI
in

Uważano, że jest za brzydki dla panny młodej. Przeszedł metamorfozę, która zachwyciła miliony.

Ślub jest jednym z najważniejszych momentów w życiu człowieka, a przygotowania są zawsze okresem pełnym podekscytowania i zdenerwowania.

Każdy chce, żeby wszystko wypadło tak, jak sobie to wymarzył. Mowa również o wyglądzie – ma być oszałamiający. Metamorfoza tego pana młodego z pewnością pozostanie w naszej pamięci na długo!

Pan młody w rękach specjalistów

Pan młody wybrał się do salonu fryzjerskiego – był nieco zaniedbany, miał długą brodę i włosy. Owłosienie sprawiało, że wydawał się znacznie starszy, niż był w rzeczywistości i wyglądało to tak, jakby mężczyzna o siebie nie dbał. Na szczęście specjalista sprawił, że pan młody stał się nie do poznania.

Wszystko dzięki odwiedzinom w salonie Jasona Makki w Dubaju. To, co zrobił ten fryzjer, utwierdza nas w przekonaniu, że nie ma rzeczy niemożliwych. Narzeczona i goście nie mogli wyjść z podziwu – mężczyzna wygląda jak zupełnie inny człowiek!

Jason Makki to fryzjer, o którym usłyszeli ludzie z całego świata. Publikuje on na Youtube filmiki z metamorfozami swoich klientów. Ma ogromny talent i świetnie potrafi sobie poradzić z każdymi włosami!

Historia pana młodego pokazuje, że czasem zmiany okazują się być naprawdę dobre i nie ma się co ich bać. Gratulujemy tej przemiany i zachęcamy was do dzielenia się nią ze swoimi znajomymi!
 
ZOBACZ NAGRANIE Z METAMORFOZY:

źródło: papilot.pl; youtube.com