in

Dręczyła ją powiększająca się siwizna i poszła do stylisty. Teraz wygląda 10 lat młodziej!

Christopher Hopkins, czyli mistrz metamorfoz, dokonał znów niezwykłej transformacji.

Hopkins, który prowadzi salon w Minneapolis jest mistrzem metamorfoz, zwłaszcza tych osób, którzy chcą wyjść z życiowego dołka. Jest także autorem książki „Staging Your Comeback: Complete Beauty Revival” dla kobiet po 45 roku życia, w której opisuje jak dokonać przemiany, aby codziennie wyglądać lepiej.

Jego usługi wyceniane są od 200$ i jeśli chcesz zobaczyć do czego jest zdolny, możesz obejrzeć jego kanał na YouTube, w którym pokazuje przemiany wielu osób.

W filmiku obejrzanym już przez ponad 400 000 osób, Hopkins spotyka kobietę o imieniu Pam, która przyjechała do niego z St. Paul w Minneapolis. Pam chciała, żeby zafarbował jej włosy na siwe, aby nie musiała przejmować się powiększającą się siwizną. Ale on powiedział: nie!

W opisie filmiku Hopkins napisał że tak drastyczna zmiana srebrnych włosów jest w dużej mierze niemożliwa, szczególnie dla tych, którzy nie chcą zniszczyć swoich włosów.
Wielu z nas osiąga punkt, w którym chcemy posiadać naturalnie siwe włosy. Pam była na to gotowa. Choć technika poszła do przodu, prawie niemożliwe jest zafarbowanie włosów na naturalnie wyglądający siwy kolor. Zwłaszcza w półtorej godziny.

Kiedy patrzy na włosy Pam, mówi jej, że upłynie jeszcze rok, zanim jej włosy będą całkowicie siwe!

Na końcu filmiku Hopkins przyznaje, że sam musiał ściąć włosy na łyso, aby uzyskać srebrny kolor, ale to raczej nie jest sposób, który wypróbuje Pam.

Zamiast po prostu rozjaśniać wszystkie włosy, tłumaczy, że najlepiej będzie zrobić rozświetlające pasemka, które rozpoczną metamorfozę w siwe włosy. To zapobiegnie zniszczeniu włosów i wysuszeniu końcówek.
I choć wiele osób wypowiadało się, że można podczas jednej koloryzacji uzyskać siwy kolor włosów, Hopkins nie jest zwolennikiem metod tak bardzo niszczących włosy.

Ponieważ to będzie pełna metamorfoza, Pam odda się także w ręce makijażystów, ale rezultaty zobaczymy dopiero po pofarbowaniu fryzury.

Pam wygląda już promienniej, a jej włosy lekko się kręcą, co Hopkins postanawia wykorzystać w swojej metamorfozie.
Będąc pod wrażeniem makijażu, pora porozmawiać o strzyżeniu.
Wyraźnie widzimy siwe odrosty, więc ciekawe jak będzie wyglądać fryzura, gdy jej włosy wyschną.

Oboje decydują się zostawić loki i nadać fryzurze objętości, co będzie dużą odmianą po prostych, płaskich włosach i grzywce, w której przyszła. Hopkins tłumaczy także, jak kształt twarzy sugeruje linię cięcia, który nada pożądany wygląd.
 
Chociaż niektóre zmiany są już widoczne po wykonaniu makijażu, to nic w porównaniu z ostatecznym wynikiem!
Pam przyznaje, że nie miała pojęcia iż jej włosy mogą tak ładnie się kręcić. Okazało się, że spędzała dużo czasu na prostowaniu włosów, ale jak sama przyznała, jest już gotowa „uwolnić swoją kędzierzawą dziewczynę”.
W porównaniu z jasnym, nowym wyglądem, promiennymi pasmami i oszałamiającym makijażem trudno uwierzyć, że to ta sama osoba. Pam jest bardzo podekscytowana nowym wyglądem i mówi, że wygląda tak, jak chciała.
 
Na poniższym filmiku doskonale widać, jaką metamorfozę przeszła ta niepozorna kobieta. I chociaż jej siwe włosy są jeszcze bardziej widoczne, zdaje się, że ubyło jej co najmniej 10 lat!