in

Nie chciał zgasić papierosa na stacji benzynowej. Po chwili karma uderzyła go ze zdwojoną siłą!

Czasami nawet jako dorośli, postrzegamy pewne reguły za całkowicie bezsensowne i ignorujemy je. Ale wiele zasad i praw, jest tam dla jakiegoś powodu – często aby chronić nas i naszych współobywateli.

Na przykład – nie palenie na stacji benzynowej. Ta zasada nie została wprowadzona w życie jako utrudnienie dla palaczy – może to stanowić zagrożenie dla życia.

Większość ludzi zdaje sobie sprawę, że pod żadnym pozorem nie wolno zapalić papierosa lub jakiegokolwiek rodzaju ognia na stacji benzynowej. Jakikolwiek płomień może narazić zarówno ciebie, jak i wszystkich w najbliższym otoczeniu na wielkie niebezpieczeństwo. Nie dawno pewien mężczyzna podjechał na stację, aby zatankować auto. Monitoring przyłapał go jak wysiada z samochodu z zapalonym papierosem w ręku. Podobno kilkakrotnie powiedziano mu, aby zgasił papierosa, ale nie zwracał na to uwagi i dalej napełniał benzynę. Kiedy pracownik stacji zobaczył, co się dzieje, wziął sprawę w swoje ręce.

Zobaczcie na poniższym filmiku szybką reakcję pracownika stacji, bez której mogłoby się to wszystko skończyć bardzo tragicznie.