in ,

Łódź: Chciała kupić banany w sklepie. Ugryzło ją egzotyczne zwierzę, kobieta trafiła do szpitala

W ostatnim czasie w mediach pojawiła się szokująca informacja na temat kobiety, która doświadczyła czegoś przerażającego. Jak zwykle poszła na zakupy i nie spodziewała się, że tym razem skończy przez nie w szpitalu. Wszystko za sprawą egzotycznego pająka, który znajdował się w jednym z pudeł z owocami.

Jak przekazuje „Dziennik Łódzki”, klientka musiała zostać przewieziona do szpitala. Ugryzienie mogło okazać się naprawdę groźne dla zdrowia. Internauci przecierają oczy ze zdumienia. Nie ma wątpliwości co do tego, że nie powinno mieć to miejsca.

Egzotyczny pająk w sklepie

27 maja pewna kobieta wybrała się do jednego ze sklepów w Łodzi w dzielnicy Bałuty. Kiedy sięgnęła po banany, nagle poczuła, jak coś ją szczypie. Interweniowała ochrona, jednak ostatecznie stwierdzono, że kobietę można wypuścić do domu, a o całej sprawie zapomnieć.

Po powrocie do domu kobieta zaczęła się coraz gorzej czuć. Jak informuje „Dziennik Łódzki”, musiała zostać przewieziona do szpitala.

Zespół biura prasowego sklepu w rozmowie z mediami przekazał, że po zawiadomieniu klientki została powołana grupa mająca zająć się wyjaśnieniem tej sprawy. Na pytanie, jaki jest obecny stan zdrowia kobiety i co się stało z pająkiem, nie otrzymano żadnej konkretnej odpowiedzi.

Jak wynika z podejrzeń dziennikarzy, incydentu nie zgłoszono stacji sanitarno-epidemiologicznej. Zabrakło również patrolu straży miejskiej, który miałby za zadanie złapać egzotyczne zwierzę. Pojawiło się mnóstwo nieprawidłowości, które sprawiają, że włos jeży się na głowie.

Nie jest to pierwsza tego typu sytuacja w Polsce. Egzotyczne pająki trafiają do kraju razem z produktami i mogą ugryźć klienta w chwili, gdy po nie sięga. Jeśli już dojdzie do takiej sytuacji, konieczna jest natychmiastowa interwencja opieki medycznej.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: TVP Info; Dziennik Łódzki