in

Szokujące nagranie z otwarcia nowego sklepu w polskiej miejscowości. Zachowanie klientów przeraziło nawet ochronę

W pewnej miejscowości otworzono nowy market budowlany. Nagranie z tego zdarzenia mówi samo za siebie – okazje i promocje przyciągną każdego.

Tłumy klientów pojawiły się przed sklepem już na dzień przed otwarciem. Gdy drzwi w końcu się otworzyły, doszło do czegoś, co nie sposób opisać.

Wszystko zaczęło się 7 sierpnia, czyli dzień przed otwarciem sklepu. Klienci ustawiali się przed drzwiami, chcąc za wszelką cenę zobaczyć, co mogą ciekawego kupić i z jakich promocji skorzystać.

Czegoś takiego nikt się nie spodziewał

Gdy zbliżała się godzina otwarcia, przy drzwiach wejściowych pojawiły się tłumy. Każdy chciał być pierwszy i zdobyć najbardziej atrakcyjne produkty.

Ochrona nie potrafiła poradzić sobie z klientami – biegali, przepychali się, wpadali na siebie. Zainteresowaniem zaskoczeni byli nawet sami właściciele sklepu – na coś takiego z pewnością nie liczyli. Ten widok przeszedł ich najśmielsze oczekiwania.

Całą sytuację nagrano, a filmik trafił do sieci i w momencie wywołał burzę wśród internautów.

„Datę 08.08.2020 na długo zapamiętamy. Od dzisiaj otwarty jest kolejny już 11 oddział naszej firmy w Miszewie. Oj było gorąco! Ilość klientów na otwarciu nas pozytywnie zaskoczyła. Można nawet powiedzieć, że przewyższyła nasze oczekiwania i zmuszeni byliśmy skorzystać z pomocy firmy ochroniarskiej. Wraz z nimi nasza załoga starała się zapanować nad zgromadzonym tłumem. Widać, że promocje, które przygotowaliśmy na otwarcie, były strzałem w dziesiątkę (…) Trudności były jedynie z przekonaniem ludzi do utrzymania dystansu społecznego i zapanowania nad parkowaniem aut na zewnątrz budynku” – czytamy na stronie sklepu.

Koniecznie obejrzyjcie nagranie poniżej i dajcie znać w komentarzu, co o tym sądzicie!

Źródło: O2