fot. tiktok/ datingprofiledr
in

Poszła na randkę z facetem poznanym w sieci. Niebawem na jaw wyszła wstrząsająca prawda

Pewna TikTokerka postanowiła podzielić się z innymi swoją historią, która w momencie zaciekawiła wszystkich.

Kobieta spotykała się z mężczyzną poznanym przez internet. Gdy prawda o nim wyszła na jaw, zrozpaczona nie mogła uwierzyć w to, że tak dała się nabrać i wierzyła w jego słowa.

Oszust poznany w sieci

W dzisiejszych czasach, chcąc kogoś poznać, często zakładamy profil w aplikacji randkowej. Niestety, nie zawsze druga osoba ma takie same intencje, jak my i łatwo o skrzywdzenie.

Pewna TikTokerka postanowiła zdradzić, że jej spotkania z mężczyzną poznanym w sieci okazały się okropnym doświadczeniem.

Kobieta miała nadzieję na to, że mężczyzna mówi jej prawdę na swój temat. Spotkała się z nim kilka razy i wszystko wskazywało na to, że jest szansa na coś poważniejszego. Do czasu…

„Poszliśmy na kilka randek. Wszystko szło świetnie. Pewnego dnia mężczyzna po prostu zniknął. Po kilku dniach otrzymałam wiadomość na Facebooku. Była od dziewczyny, z którą kiedyś chodziłam do liceum” – wyjaśnia TikTokerka.

Wyszło na jaw, że mężczyzna był już w związku… od czterech lat. Co zrobiła kobieta po tym, jak dowiedziała się prawdy?

„Powiedziałam, że jest mi bardzo przykro. Od razu wysłałam jej wszystkie dowody na to, że chodziliśmy na randki. Nic więcej nie mogłam zrobić.” – opowiada.

Kobieta podzieliła się tą historią, aby ostrzec inne panie i zachęcić do tego, by trzymały rękę na pulsie, spotykając się z mężczyznami poznanymi w sieci.

Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!