in ,

To, co dziecko znalazło w środku Kinder Niespodzianki, zszokowało rodziców. Sprawę zgłoszono na policję…

Większość dzieci z całego świata uwielbia łakocie, a w szczególności sławne Kinder Niespodzianki. Są one wyjątkowe – poza czekoladą znajduje się w ich środku tajemnicza zabawka. Dzieci z niecierpliwością czekają na to, żeby zobaczyć, co im się ,,trafiło”.

Sophie Brown jest mamą dwuletniego chłopca i wie, że jej synek wprost uwielbia te łakocie. Tym razem jednak nie mógł poradzić sobie z otworzeniem ukrytej zabawki. Strach pomyśleć, co by się stało, gdyby w tym wypadku było inaczej…

Okazało się, że w środku Kinder Niespodzianki nie jest schowana zabawka. Zamiast niej znaleziono… 6 tabletek, najprawdopodobniej uspokajających!

Przerażona mama od razu poszła z tabletkami na policję i opisała całe zajście. Historia została rozwiązana. Nie było to oryginalne jajko firmy Ferrero, a podrobiony produkt! Sophia i jej partner nie wierzyli w to, co się stało.
 

 
Miejmy na uwadze, co dajemy swoim pociechom! Riley prawdopodobnie wylądowałby w szpitalu, gdyby połknął te tabletki. Nie wiadomo, jakie miałyby one działanie. W najgorszym wypadku chłopiec straciłby nawet życie. Nie zapominajmy o tym, by sprawdzać razem z dzieckiem, jaka zabawka kryje się pod czekoladą. I czy to na pewno zabawka…