fot. tiktok/kurka_kaszioda
in

Przez trzy lata wrzucali do skrzynki po 5 zł. Ile udało im się odłożyć? Kwota wbija w fotel

Oszczędzanie pieniędzy to nie lada sztuka. Wie o tym każdy, kto próbował odkładać zgromadzone środki. Czy jednak zawsze oszczędzanie musi kojarzyć się z czymś trudnym i nieprzynoszącym zamierzonych efektów?

Pewna para pokazała, że może być to bardzo proste. Wystarczyło odkładać zaledwie 5 zł przez trzy lata, aby mieć pieniądze na wymarzone wakacje.

Ile dokładnie udało się uzbierać? Znamy szczegóły, będziecie zaskoczeni!

Drobniaki w skarbonce

Niektórzy są prawdziwymi mistrzami oszczędzania, podczas gdy inni usilnie starają się nie wydać pieniędzy, które mieli na coś odłożyć. Pewna para publikująca swoje materiały na TikToku zdecydowanie zalicza się do tej pierwszej grupy.

Przez trzy lata wrzucali do kuferka po 5 zł. Gdy w końcu zabrali się za przeliczanie zgromadzonej kwoty, sami nie mogli uwierzyć w to, ile udało im się zebrać. Mowa aż o… 14 700 złotych! Bez wątpienia można za to zapewnić sobie podróż w niezwykle urokliwe miejsce.

Internauci byli zdumieni tym, w jaki sposób para odkładała pieniądze. Wielu z nich stwierdziło, że zacznie robić podobnie. Jak wyglądało oszczędzanie tej pary w praktyce?

„Często płaciliśmy gotówką i z reszty która została, te piątki odkładaliśmy w specjalnie miejsce. Też nasi znajomi wiedzieli, że te piątki zbieramy i też czasem dostawiliśmy je w prezencie. […] Mati ma też taką pracę, że często zostają mu jakieś drobne i po prostu je wtedy rozmieniał i odkładał do naszego kuferka.” – przekazała dziewczyna w następnym materiale wideo.

@kurka_kaszioda Piątki rządzą światem! #oszczędzanie #skarb #piątki #kasa #bogactwo #many #travel #treasure ♬ Material Girl – Madonna

Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!