in

Postanowił się oświadczyć. Na chwilę przed tym stało się coś, co wywróciło jego życie do góry nogami.

Ta historia brzmi jak fabuła pięknego filmu miłosnego. Z tym wyjątkiem, że stała się naprawdę i nie brak w niej cierpienia. Jak widać, przełomowe sytuacje w naszym życiu zawsze pokazują, czym jest prawdziwa miłość.

Wpadli na siebie w liceum. Miłość Kelcie i Larry’ego można nazwać taką od pierwszego wejrzenia! Larry był zawodnikiem drużyny futbolowej, a Kelcie? Nietrudno się domyślić, że jego najwierniejszą fanką! Oboje byli wolontariuszami. Larry był bardzo dojrzały jak na swój wiek i po przemyśleniu pewnej sprawy, doszedł do jednego wniosku…

Czuł, że Kelcie spędzi z nim resztę swojego życia. W marcu 2010 roku w trakcie rozmowy z siostrą Kelcie, zdradził jej swój plan. Wybrał dla swojej ukochanej pierścionek zaręczynowy i postanowił, że oświadczy się jej kolejnego dnia, kiedy będą w Disneylandzie, o którym długo marzyli. Jednak tej nocy doszło do czegoś, co zmieniło życie Larry’ego i Kelcie o sto osiemdziesiąt stopni.

Larry został potrącony przez pijanego kierowcę. Natychmiast trafił on do szpitala. Był w śpiączce przez sześć miesięcy, a przez następne trzy lata uparcie walczył o to, by powrócić do dawnej sprawności. Bardzo chciał, aby Kelcie nie widziała go w takim stanie. Ukochana była przy nim cały czas.

Któregoś dnia postanowił dać jej w końcu pierścionek. To była wyjątkowo wzruszająca chwila… Jednak to nie wszystko. Siostra Kelcie postarała się o to, czego nikt się nie spodziewał.


 
Zapragnęła, aby jej siostra razem z ukochanym powrócili do dawnych czasów, w których Larry cieszył się pełnią zdrowia. Zdecydowała się założyć stronę na Facebooku, na której zamieszczona została historia ich miłości i tragicznego wypadku, prosząc o darowizny. Zorganizowała dla nich ślub… w Disneylandzie!
 
Zobaczcie to przepiękne nagranie pary, z której los zaszydził, jednak ich miłość zwyciężyła, a co więcej – została wzmocniona przez tę dramatyczną sytuację. Tak silne uczucie na co dzień dostrzega się raczej tylko w filmach…
 

 
Koniecznie podzielcie się tą przepiękną historią o prawdziwej miłości! 🙂