fot. tiktok @lu_fasa
in

Nauczycielka prowadziła lekcję. Nagle do sali wszedł on, scena jak z filmu

Jonathan Holt, nauczyciel z Peschici w Apulii, postanowił zrobić krok naprzód w swoim 12-letnim związku. Wybrał niezwykły sposób, aby zaskoczyć swoją partnerkę, Iris Howorth, również nauczycielkę w tej samej szkole. Holt postanowił oświadczyć się w miejscu, które było świadkiem ich pierwszych chwil razem – w szkolnej sali lekcyjnej.

Oświadczyny w obecności uczniów

Oświadczając się, mężczyzna stara się zaimponować swojej wybrance nie tylko pierścionkiem zaręczynowym, ale także pomysłem na oświadczyny, które pozostaną w jej pamięci na zawsze. W tym wypadku z wyjątkowym pomysłem nie było najmniejszego problemu…

W czasie lekcji, którą prowadziła Iris, sala nagle wypełniła się dźwiękami romantycznej melodii. Nastolatkowie, w tajemnicy przed nauczycielką wtajemniczeni w plany Holta, jeden po drugim podchodzili, ofiarowując jej pojedyncze kwiaty. Kulminacyjnym momentem było pojawienie się Jonathana z bukietem róż, klęknięcie i wyznanie miłości na oczach całej klasy.

Wzruszająca reakcja

Reakcja Iris była natychmiastowa i pełna emocji. Bez wahania przyjęła oświadczyny, co wywołało entuzjastyczne oklaski wśród uczniów. Wszystko się nagrało, a filmik z oświadczyn szybko zyskał popularność w mediach społecznościowych, osiągając miliony wyświetleń na TikToku.

@lu_fasa fidanzati da ben 12 anni, finalmente ha avuto il coraggio di farle la proposta di matrimonio a scuola, dove si sono conosciuti, fidanzati e laureati insieme. vi auguro una felicità immensa e che possiate sempre stare bene❤️ #propostadimatrimonio #prof #scuola #amore #veroamore #promessisposi #professorsoftiktok #fyp #perte #viral #andiamoneiperte ♬ suono originale – The Scarlet Boy

Internauci wzruszeni

Wideo z oświadczyn wzbudziło liczne pozytywne reakcje wśród internautów. Wielu z nich podkreślało autentyczność i ciepło płynące z nagrania, a także wzajemną miłość i szacunek pary.

„Widać prawdziwe uczucia i radość, to wzruszające” – czytamy.

Oświadczyny Jonathana Holta pokazują, że miłość może znaleźć wyraz w najprostszych, ale jednocześnie najbardziej szczerych gestach. Jego pomysł na zaręczyny w sali lekcyjnej stał się nie tylko niezapomnianym przeżyciem dla pary, ale także inspiracją dla wielu, pokazując, że romantyzm i miłość nie mają granic.