in

Ostrzeżenie dla kierowców. Oszust grasuje na S8!

W ostatnim czasie doszło do czegoś, z czego powinni zdawać sobie sprawę wszyscy kierowcy. Mieszkańcy podwarszawskiej Kobyłki mają powody do zmartwień. W ich okolicy pojawił się oszust, który grasuje na kierowców i naciąga ich na benzynę, twierdząc, że nie ma pieniędzy.

Według doniesień pojawia się on w różnych punktach w Warszawie. Każdy powinien mieć to na uwadze.

Naciągacz na drodze krajowej S8

Jak wynika z relacji jednej z mieszkanek Kobyłki, na drodze krajowej S8 stoi samochód, a obok niego mężczyzna, który czeka na naiwnych kierowców. Ma im mówić, że zgubił swój portfel i nie ma jak zapłacić za benzynę. W zamian za gotówkę oferuje on pomocnym kierowcom sygnet.

„Drodzy mieszkańcy. Przy S8 w kierunku Wwy po raz kolejny zatrzymał nas miły Pan romskiej urody, któremu skończyła się benzyna i w zamian za sygnet rzekomo warty 1000zł (lub więcej) prosi o 200zł na paliwo” – ostrzega kobieta.

Do posta dołączone jest zdjęcie, na którym możemy zobaczyć pięknego mercedesa i stojącego obok samochodu bezradnego mężczyznę.

„Poprzednim razem był równie ładnie ubrany, był porsche, dziś jak widać zaparkował sobie mercedesem. Uprzedzajcie swoich starszych rodziców lub dziadków bo Pan raczej łapie na swoje chwyty ludzi starszych o dobrym sercu” – dodaje.

W komentarzach nie brakuje relacji z pierwszych oszustw. Lepiej uważać i nie dać się naciągnąć!

Wpis z grupy mieszkańców Żerania (Facebook)

Podziel się tą ważną informacją z innymi!

Źródło: o2.pl