fot. Youtube/STOP CHAM
in

Wyszli z BMW i zaczęli bić innego kierowcę. „Mam nadzieję, że filmik trafi na policję”

W ostatnim czasie w Warszawie doszło do czegoś, co oburzyło internautów. Do sieci trafiło nagranie, pod którym w momencie pojawiła się lawina komentarzy. Możemy na nim zobaczyć dwóch mężczyzn, którzy postanowili wyjść ze swojego pojazdu na środku ruchliwej drogi, rozwścieczeni przez innego kierowcę. Chwilę później rozegrał się prawdziwy dramat.

Wideo trafiło na kanał STOP CHAM na YouTube. Znamy szczegóły.

Szokujące zajście w stolicy

Wszystko miało miejsce 9 sierpnia w Warszawie. Na skrzyżowaniu ulic aleja Jana Pawła II z aleją Solidarności kierowcy zatrzymali się na czerwonym świetle. W pewnym momencie dwóch mężczyzn wyszło z samochodu marki BMW, pozostawiając auto na środkowym pasie. Po chwili jeden z nich otworzył drzwi seata od strony pasażera. Doszło do pobicia. Nie jest jasne, jaki był powód agresji ze strony mężczyzn.

Napastnicy z pewnością nie spodziewali się, że są nagrywani. Internauci mają nadzieję, że filmik opublikowany w sieci zobaczy policja i ukarze agresora.

„To jeden z najlepszych dowodów, jaki widziałem. Mam nadzieję, że filmik trafi na policję nawet jeśli poszkodowany się nie zgłosi. Brawurowa jazda, przejechana ciągła linia przy zmianie pasa, przejechane na czerwonym na pasach masakra!” – czytamy w komentarzach.

„Nie dość, że naruszenie nietykalności to jeszcze na dodatek złamanie przepisów” – dodał ktoś inny.

Obejrzyj nagranie poniżej:

Źródło: o2.pl