in , ,

W Lublinie zorganizowali osiemnastkę w czasie epidemii. Grozi im za to surowa kara.

W czasach zarazy jesteśmy zobligowani do tego, aby stosować się do zaleceń dla dobra własnego, jak i swoich bliskich. Większość zdaje sobie z tego sprawę, jednak nie wszyscy.

W jednym z barów w Lublinie zorganizowano osiemnastkę, podczas której bawiło się 12 gości. Całej imprezy pilnowała właścicielka baru.

Wszyscy uczestnicy imprezy doskonale zdawali sobie sprawę z ryzyka, ale to nie przeszkodziło im w zorganizowaniu hucznej zabawy. Jak się okazuje, nie każdemu straszny koronawirus.

Policja szybko zlokalizowała uczestników. Jakby to nie wystarczyło, dwójka uczestników okazała się osobami poszukiwanymi!

Przez policję zostało już wszczęte postępowanie w sprawie sprowadzenia niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia ludzkiego. Co grozi za zorganizowanie takiej zabawy w czasach zarazy? Kara do ośmiu lat więzienia.
 
,,Policjanci z IV komisariatu w Lublinie prowadzą czynności w sprawie w sprowadzania niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia. Za to przestępstwo grozi uczestnikom zabawy do 8 lat pozbawienia wolności” – mówi Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie w rozmowie z Faktem24.

Źródło: Fakt.pl