in

Siedmiu najlepszych przyjaciół kupuje opuszczony budynek i zamienia go w piękną rezydencję

Czy masz już plany, co będziesz robił na emeryturze? Gdzie widzisz siebie żyjącego przez resztę swojego życia? A jeszcze lepiej – z kim chciałbyś spędzić swoje ostatnie lata? Jedną rzeczą, jakiej pragnie każdy człowiek, bez względu na to jak różne ma marzenia – jest szczęście.

Grupa siedmiu najlepszych przyjaciół z Chin wiedziała, że chcą zostać ze sobą na zawsze, więc wpadli na genialny plan.

Jeśli jesteś fanem przebojowego serialu telewizyjnego „Przyjaciele”, ta historia może wywołać w tobie uczucie zazdrości. Ale zamiast fajnego mieszkania w Nowym Jorku, ci przyjaciele kupili stary, opuszczony budynek, który przekształcili w rezydencję.

Siedmiu przyjaciół spotkało się około 20 lat temu i szybko się polubili, a z czasem połączyła ich niesamowita więź. Po latach śmiechu, płaczu i doświadczeń, razem żartowali, że pewnego dnia wszyscy powinni razem przejść na emeryturę.

To, co zaczęło się jako żart, zmieniło się w rzeczywistość, gdy przyjaciele znaleźli opuszczony budynek na działce swoich marzeń.

Na pierwszy rzut oka nieruchomość wyglądała na nawiedzoną. Ale uwierzyli w niego, kupili go na własność i wspólnie zaczęli odnawiać. Budynek, który znajduje się w Guangzhou został kupiony za bezcen, ponieważ wyglądał dość obskurnie.

Po tym jak wszystko zostało zrobione dzięki ciężkiej pracy, ich rezydencja została ukończona.
W sumie dom kosztował ich 580 000 dolarów, czyli po 82 000 na każdego przyjaciela.

Warto zobaczyć jak budynek prezentuje się po remoncie:

W domu znajdują się okna sięgające od podłogi do sufitu, jest wiele przestronnych pomieszczeń ogólnodostępnych, pawilon herbaciany oraz ogromna jadalnia, w której mogą razem spożywać posiłki. Każdy z przyjaciół ma osobną sypialnię i miejsce do praktykowania swojego hobby.

 
Obecnie, kobiety mają dopiero po 30 lat i wychowują dzieci, więc nie planują wprowadzać się przez kolejne 15-20 lat. Jednak w międzyczasie będą się tam spotykać na weekendy i święta.

 
Wszyscy jesteśmy niezależnymi osobami, ale możemy się spotykać i polegać na sobie – powiedziała Jinit, jedena z przyjaciółek. Za 10 lat nasze dzieci dorosną. Mamy nadzieję, że za 10 lat nadal będziemy się przyjaźnić.
 
Rezydencja ma powierzchnię 2300 metrów kwadratowych i znajduje się w cichej, uroczej wiosce z dala od miasta.
 

 
W domu znajduje się otwarta kuchnia i basen! Trzypiętrowa rezydencja oferuje widoki na pola ryżowe i bujną zieleń. Idealne miejsce do życia na emeryturze.

Będziemy gotować, grillować, śpiewać i kupować jedzenie z wioski.


 
Te panie zdecydowanie przeniosły przyjaźń na wyższy poziom. To niewiarygodne, że te kobiety już teraz wiedzą, że mają na zawsze najlepszych przyjaciół i miejsce, gdzie spędzą cudowną starość. Na filmie poniżej możesz obejrzeć całą rezydencję: