in

Mężczyzna znalazł opuszczoną willę. Odważył się wejść do środka i został zszokowany widokiem!

Bob Thissen nie znalazł się tam całkiem przypadkiem. Boba fascynują stare opuszczone miejsca. Wchodzi do domów, których wnętrza niszczeją splądrowane przez ciekawskich, zdemolowane przez deszcze lub zwierzęta. Ale ta posiadłość we Francji to coś zupełnie innego. Kiedy Bob wszedł do środka nie mógł uwierzyć własnym oczom.

Wszystko wyglądało tak jakby przed chwilą jeszcze ktoś tu był, choć dom stoi opuszczony od lat. Na łóżkach leżała pościel, a na stole gazety. Kuchenne szafki wypełnione były naczyniami, Bob miał wrażenie jakby przeniósł się w czasie. Odwiedził to miejsce pięć lat temu, a teraz wrócił ponownie.

Sądził, że tym razem wszystko będzie już zniszczone.

„Zazwyczaj opuszczone budynki bardzo szybko popadają w ruinę, ponieważ są rozkradane i ludzie często dokonują na nich aktów wandalizmu” – powiedział Bob Caters News Agency.

To prawdziwy cud

„To cud, zobaczyć, że prawie nic się tutaj nie zmieniło.”

Gazety miały datę z 2006 roku. Być może to właśnie wtedy dom został opuszczony. Może mieszkał w nim ktoś stary, kto nie miał dzieci, a spadkobiercy nawet o nim nie wiedzą, a może wiedza, ale nie mają pomysłu co zrobić z tak dużym domem.

To, że nikt nie wtargnął do wnętrza i nie zniszczył domu to zasługa jego położenia. Nie widać go z głównych dróg. Otoczony jest lasami przy polanie, która jest terenem posiadłości.

Zajrzyj do wnętrza tej niezwykłej willi. Do środka Bob wchodzi w 3 minucie filmu.

Jeśli Ciebie, jak Boba fascynują takie opuszczone, ale znakomicie zachowane miejsca podziel się ze znajomymi!