in

Właścicielka prosi schronisko o uśpienie psa, bo już ma go dość. Zamiast tego opublikowano to zdjęcie.

Oto historia Mitsiego, 11-letniego Beagle’a, który niedawno został przekazany do schroniska w Atlancie w stanie Georgia – wszystko dlatego, że był zbyt „stary”. Właścicielka Mitsiego nawet poinstruowała pracowników schroniska, by go uśpili! Powód? Była „zmęczona” tym, biednym, starym Mitsie.

Pracownicy skontaktowali się z grupą ratownictwa zwierząt Angels Among Us Rescue. Grupa ratunkowa opublikowała sytuację Mitsiego na Facebooku.

Post brzmiał: „Cześć, jestem Mitsie. Jestem 11-letnim beagle, którego podrzuciła tutaj cudowna właścicielka. Powiedziała personelowi schroniska, żeby mnie zabił.

Powiedziała, że ​​ma dość mnie i to był jej powód. Nie mogę uwierzyć, że byłem jej przyjacielem przez te wszystkie lata. Cóż za głupiec ze mnie, że nie wyczułem prawdy. Prawdopodobnie wiedziałem, ale zdecydowałem się zaakceptować mój los i teraz spójrzcie na mnie.
 
Jestem w schronisku i nie rozumiem, dlaczego mi to zrobiła. Mam ucisk w sercu i żołądku i ledwo mogę oddychać myśląc o tym, co się wydarzy. Jesteś moją szansą. Proszę, przywróć mi wiarę w ludzkość. Beagle żyją długo!

Chociaż chcę cofnąć czas, by znów być młody, żałuję, że nie mogę. Potrzebuję dzisiaj domu, by uratować życie … „.
 

 
Opowiadanie Mitsiego bardzo dobrze zarezonowało wśród miłośników zwierząt. Wpłynęły datki i słowa wsparcia. Udostępniono apel Mitsiego szeroko po świecie. W końcu ktoś zdecydował się go adoptować!
 
Zobacz wideo Mitsie poniżej!
 

 
Mamy nadzieję, że Mitsiego już nigdy nikt nie odda.