in ,

Rodzice pozwolili 6-letniemu synowi przejść operację plastyczną. Nowy wygląd odmienił jego życie

Mały Gage był zastraszany na pierwszym roku w szkole. Koledzy z klasy nazwali go elfem z powodu jego niebywałych uszu i wyśmiewali go z tej cechy.

Szkoła Gage’a miała współpracować z rodzicami, aby zakończyć znęcanie się nad uczniem, ale Kallie i jej mąż patrzyli bezradnie, jak ich syn jest nadal prześladowany. I wtedy rodzice chłopca podjęli drastyczną decyzję: zakończyć piekło syna przez operację.

Trudna decyzja rodziców

Tim i Kallie Berger byli zdruzgotani, gdy usłyszeli wszystkie pseudonimy, które nadali mu koledzy z klasy ich syna. Ale przede wszystkim byli jeszcze bardziej zdruzgotani, gdy patrzyli na swoje dziecko we łzach, które przeglądając się w lustrze próbowało zakryć uszy rękami.

Po namyśle Tim i Kallie wraz z Gage postanowili coś z tym zrobić. Umówili się z chirurgiem plastycznym, aby na nowo zdefiniować uszy małego Gage’a.

Operacja uszu

Operacja trwała około dwóch godzin, a kiedy Gage zobaczył wynik, był zdumiony! Bez względu na to, co myślisz o chirurgii plastycznej, jedno jest pewne: Gage jest bardzo szczęśliwy!

Zobacz przed i po operacji plastycznej!

Z pewnością decyzja chirurgii plastycznej byłaby zbyt wygórowana, aby położyć kres cierpieniom jego syna, ale jedno jest pewne, opłacił się do tego stopnia, że ​​dzisiaj Gage jest bardzo szczęśliwy i pewny siebie.

Podziel się historią Gage, jeśli uważasz, że zarówno przed, jak i po operacji, był naprawdę wyjątkowym dzieckiem!

Źródło i fotografie:Youtube/Inside Edition