in

Poddała się operacji plastycznej pośladków i pleców. Nie do wiary, jak wygląda dwa tygodnie później

Pewien chirurg postanowił podzielić się z internautami efektem swojej pracy na TikToku. W tym celu nagrał metamorfozę pacjentki. Trzeba przyznać, że jest po prostu niesamowita.

Pacjentka dzięki operacji poprawiła wygląd pleców i pośladków. Różnica jest diametralna. Lekarz zdecydowanie jest do tego stworzony.

Nowe ciało w dwa tygodnie

Kobieta przez długi czas wstydziła się swojej skóry, która straciła jędrność i nadmiaru tłuszczu, z którym nie mogła sobie poradzić. Uznała, że pora coś z tym zrobić i w tym celu skorzystała z pomocy specjalisty. Operacja wyszła tak dobrze, że lekarz pokazał efekty całemu światu.

Pacjentka miała nadwagę, a jej pośladki i plecy przestały wyglądać tak jak kiedyś. Dla doświadczonego chirurga nie był to jednak wielki problem. Skupił się na operacji bioder, ud i pleców. Skóra po operacji znów stała się jędrna i piękna.

Chirurg zajął się podkreśleniem linii bioder, zniwelowaniem partii tłuszczu na dolnych plecach. Udało mu się wykonać operację tak, że praktycznie nie widać po niej śladów korekcji.

Internauci są w szoku – ciało kobiety zmieniło się nie do poznania! To naprawdę coś niesamowitego.

Czy chirurgia plastyczna jest bezpieczna?

Coraz więcej osób decyduje się na poprawę swojego wyglądu poprzez operacje plastyczne. Najczęściej są to operacje nosa, twarzy, plastyka brzucha i piersi.

Trzeba wziąć pod uwagę, że każda operacja niesie za sobą jakieś ryzyko. Po wybudzeniu możemy dostać bólu głowy czy mdłości. Poza tym trzeba pamiętać, że zawsze może wystąpić reakcja alergiczna, w skrajnych wypadkach prowadząca do śmierci. Dobry chirurg plastyczny ma jednak wiedzę i narzędzia, które pozwolą na przeprowadzenie zabiegu w bezpieczny sposób.

Co sądzicie o operacjach plastycznych? Dajcie znać w komentarzu!

@dr.danielaronov

See her entire surgery on my Instagram 👉 @drdanielaronov

♬ Body – Megan Thee Stallion

źródło: lelum.pl