in

Chciała mieć piersi większe od mózgu. Na zabiegi wydała 400 tys. złotych. Tylko spójrz na efekt

Nie ma wątpliwości co do tego, że większość z nas nie jest w pełni zadowolona ze swojego wyglądu. Zawsze jest jakaś część ciała, która mogłaby wyglądać nieco inaczej. I choć najważniejsza w życiu jest akceptacja samego siebie, spora część osób decyduje się na to, aby nieco pomóc naturze.

Jednym z popularniejszych zabiegów jest powiększanie piersi. Panie często nie są z nich zadowolone i decydują się na taki krok, aby w końcu poczuć się dobrze we własnej skórze. Niektórym jednak zdarza się przesadzić, co sprawia, że nie wyglądają już wcale naturalnie, a ich przemiany po prostu nie da się nie zauważyć.

Pewna kobieta zapragnęła, żeby jej piersi były większe od mózgu. Efekt? Sami zobaczcie!

Szokująca metamorfoza

Juliette Stray jest amerykańską gwiazdą filmów dla dorosyłch. W 2002 roku zdecydowała się na operację korekty płci. Nigdy nie czuła się dobrze ze sobą. W głębi duszy wiedziała, że urodziła się w ciele chłopca, jednak jest dziewczynką. Na wszystkie dotychczasowe operacje zmieniające wygląd wydała… ponad 400 tys. złotych.

Kobieta miała jednak nietypowe marzenie. Chciała, aby jej piersi były większe od mózgu. Internauci nie mogą tego zrozumieć.

Dziś Juliette jest gwiazdą filmów dla dorosłych. Piersi kobiety są o 10 proc. większe niż jej mózg. Na uwagę zasługują także ogromne usta.

Kobieta dopiero teraz czuje się ze sobą dobrze. Nie żałuje niczego. Jej fani nie wykluczają jednak, że jest już uzależniona od operacji plastycznych.

A na tym zdjęciu możemy zobaczyć porównanie, jak Juliette wyglądała przed operacjami i po operacjach.