fot. tiktok/shadieshafik
in

On ma 65 lat, a jego żona 22. Tak potraktowali ich pracownicy hotelu

Nie ma nic bardziej niezwykłego niż miłość bez żadnych granic. Tak właśnie jest w przypadku tej pary, których dzieli 43-letnia różnica wieku.

Para jest aktywna w mediach społecznościowych i dzieli się z obserwatorami swoim codziennym życiem na TikToku pod nazwą @shadieshafik. Jednak ich związek nie jest wolny od kontrowersji, a różnica wieku często prowadzi do niezręcznych sytuacji, szczególnie podczas wspólnych wyjazdów.

Niedawno 22-latka z mężem udostępnili nagranie, na którym siedzą na dwóch łóżkach w pokoju hotelowym i trzymają się za ręce. Kobieta czule patrzy na swojego ukochanego, ale po chwili odsuwa się od niego. W opisie filmu influencerka wyjaśniła, że pracownicy hotelowi dali im apartament z dwoma oddzielnymi łóżkami, chociaż prosili o jedno duże. Prawdopodobnie obsługa hotelowa wzięła ich nie za parę, a za ojca i córkę. To już kolejna taka sytuacja w życiu małżeństwa, ale para stara się tym nie przejmować.

@shadieshafik You’re not doing me a favor #fyp #couplescomedy #everytime ♬ all i wanted was you – ↯

Mimo kontrowersji, para wydaje się być bardzo szczęśliwa razem. Na innych nagraniach widać, że doskonale się dogadują i bawią ze sobą. Razem podróżują i śmieją się z komentarzy ludzi, którzy uważają, że kobieta jest z mężem tylko dla pieniędzy. Para pokazuje, że wiek nie jest przeszkodą w miłości i że każdy zasługuje na szczęście.

Nagranie małżeństwa stało się viralem i zostało obejrzane niemal 900 tys. razy. Internauci w komentarzach wyrażają swoje zdanie na temat nietypowego związku. Niektórzy gratulują im odwagi i życzą szczęścia, inni są zaskoczeni i nie mogą uwierzyć, że kobieta jest w stanie kochać mężczyznę starszego o 43 lata. Jedno jest pewne – para wywołuje wiele emocji i zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie miał coś do powiedzenia na temat ich związku.

@shadieshafik Those bags aren’t going to lift themselves #love #couples #fyp ♬ these videos are adorable – 🪶starling

Źródło: thesun.co.uk