in

Lekarze otworzyli brzuch ciężarnej kobiety, ale pojawił się problem… dziecka tam nie było.

Rodzina Hughesów spodziewała się kolejnego dziecka i ze szczęścia była w siódmym niebie. Ich czwarte dziecko miało się urodzić! Ale nikt nie spodziewał się, że podczas porodu będzie miało miejsce coś tak wstrząsającego.

Kobieta z łatwością przeszła pierwsze trzy ciąże, ale czwarta minęła z powikłaniami. W około trzydziestym tygodniu ciąży kobieta poczuła, że już czas iść do szpitala. Natychmiast została zabrana do szpitala pod nadzorem lekarzy, ponieważ termin był jeszcze odległy i nie powinna się tak czuć.

Lekarze badali ją przez 36 godzin, zanim zdecydowali się na cesarskie cięcie. Jej mąż Daniel nie opuścił swojej ukochanej nawet przez minutę, pozostał w sali operacyjnej, aby zobaczyć narodziny dziecka. Ale to, co się wtedy wydarzyło, Daniel nigdy nie zapomni.

Jest mało prawdopodobne, że zostanie to kiedykolwiek zapomniane w szpitalu w mieście Leicester. Lekarze wykonali już nacięcie, aby wyjąć dziecko i możecie sobie tylko wyobrazić, jak bardzo byli zaskoczeni, gdy go nie było.
Na sali operacyjnej wybuchła panika, lekarze nie wiedzieli, co się dzieje, a co najważniejsze, co robić.

Na szczęście poszukiwania nie trwały długo, a dziecko zostało odkryte. Okazało się, że dziewczyna wybrała inną ścieżkę i urodziła się zgodnie z naturą. Dziewczyna urodziła się przedwcześnie, więc została na dłużej w szpitalu, aby się wzmocnić. Mała Ollie jest zdrową, wesołą dziewczyną. Daniel podzielił się tym, bo jego strach na sali operacyjnej sięgał zenitu.

Czas zdawał się zatrzymywać, słyszał fragmenty słów, niespójną mowę, nie mógł zrozumieć, o co chodzi. Oczywiście zachowanie lekarzy i cała sytuacja rozgniewała Daniela i jego żonę. Ale sprawa nie dotarła do sądu, a para miała dość przeprosin. W końcu wszystko było w porządku z ich dzieckiem. Medycyna nie stoi w miejscu, ale nie wyklucza to błędów i niedopatrzeń lekarzy. Ta historia jest naprawdę niezwykła.