in

77-latka przez 59 lat nosi na plecach sparaliżowanego syna. Ich niesamowita historia wyciska łzy!

Historia 77-letniej Serbki Olgi Boshkovich, mieszkającej w miejscowości Mushich, po raz kolejny dowodzi, jak silna może być macierzyńska miłość.

Ta kobieta od ponad 50 lat nosi na plecach sparaliżowanego syna Predraga.

Ojciec dziecka uciekł, gdy tylko dowiedział się, że Olga jest w ciąży. Rodzice byli przeciwni aby córka urodziła dziecko bez męża, ale dziewczyna naprawdę chciała zostać matką. Olga zdawała sobie sprawę, że ​​wychowanie dziecka samotnie nie będzie łatwe, ale nie sądziła, że do tego stopnia.

Po urodzeniu okazało się, że chłopiec zostanie na całe życie niepełnosprawny. Ale kobieta nie opuściła dziecka i zamieszkała z nim w maleńkiego pokoju, który dali jej rodzice.

Kiedy chłopiec dorastał, Olga zaczęła nosić go na plecach do szkoły, aby znalazł się wśród dzieci i rozwijał się. Minęły lata, chłopiec Predrag stał się dorosłym mężczyzną, ale kochająca matka nadal nosi go na plecach. Zaproponowano im już nie raz wózek inwalidzki, ale kobieta odmówiła, zapewniając, że sobie dobrze radzi.

Predrag nauczył się robić lewą ręką piękne wyroby rzemieślnicze z drewna, które następnie przekazuje miejscowym dzieciom i znajomym.

Ostatnio Olga przyznała, że coraz trudniej jest jej nosić syna i wykonywać prace domowe. Ale przede wszystkim zasmuca ją fakt, że kiedy opuści ten świat, jej Predrag pozostanie całkowicie sam i nikt go nie będzie potrzebował.

Źródło fotografii: Youtube/facebook