in

Gdy zobaczył, co przyjaciel ma na telefonie, postanowił go zabić. Okrzyknięto go „bohaterem”.

Pewien mężczyzna zabił pedofila po tym, jak odkrył na telefonie, co wyrabia z jego córeczką. Podczas któregoś ze spotkań wydało mu się podejrzane to, że kolega tak często zagląda w ekran. Musiał to sprawdzić.

Nie spodziewał się jednak nagrań z dziećmi, w tym z jego córeczką. Nie obyło się bez krwawej zemsty.

Przerażające odkrycie

Wszystko miało miejsce w regionie Samara w Rosji. Sprawa po raz pierwszy została opisana przez portal gazeta.ru. 32-letni Oleg i 34-letni Wiaczesław byli przyjaciółmi od dziecka. 32-latek niejednokrotnie opiekował się pociechami Wiaczesława i innych przyjaciół. Nikt nie zdawał sobie sprawy z tego, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami…

Pod koniec sierpnia 32-latek miał przenosić szafę razem z kolegą. Po wykonanej pracy razem spożywali alkohol. Wieczysław zastanawiał się, dlaczego jego przyjaciel co chwilę zerka na telefon. Kiedy Oleg zasnął, postanowił to sprawdzić. Mężczyzna zamarł.

Na telefonie były treści pornograficzne z dziećmi, w tym z jego 8-letnią córeczką. Musiał się zemścić. Na portalu gazeta.ru czytamy:

„Wiaczesław zaatakował gwałciciela, zaczął go bić i chwycił za nóż. Obu mężczyzn rozdzielili sąsiedzi, którzy przybiegli do mieszkania. Oleg uciekł, zostawiając telefon. Wiaczesław znalazł na nim kolejne filmy w tym jeden z 2016 r., na którym Swiridow wykorzystał córkę swojego byłego współlokatora.”

Wzburzony ojciec zabił pedofila. Ciało ugodzone nożem kilka razy ukrył w lesie, ale nie przyznał się do morderstwa. Powiedział, że mężczyzna „sam nadział mu się na nóż”.

Przy okazji poinformował rodziców innych dzieci o tym, co wyrabiał z ich pociechami. 34-latek został okrzyknięty „bohaterem” przez okolicznych mieszkańców. Ludzie są po jego stronie i twierdzą, że tylko „bronił swojej córki i innych dzieci”.

Za Wiaczesławem M. wstawiły się także znane osoby w Rosji, jak np. dziennikarka i prezenterka telewizyjna Ksienija Sobczak, która podkreśliła:

„Wszyscy rodzice wspierają mordercę pedofila.”

Jak poinformowało The Sun, Wiaczesław M. przebywa obecnie w areszcie domowym. Tam czeka, aż zostaną mu postawione zarzuty.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródła: popularne.pl www.thesun.co.uk