in

Niezwykła metamorfoza Olafa Lubaszenko obiegła sieć. Aktor schudł… 80 kg!

Olaf Lubaszenko przez lata mierzył się z dużą nadwagą, która była niebezpieczna dla jego zdrowia. Choć walka z tą chorobą nie jest łatwa, aktor postanowił w pewnym momencie, że musi coś z tym zrobić. W ostatnim czasie w sieci pojawiły się jego aktualne zdjęcia, które mówią same za siebie – przeszedł niezwykłą metamorfozę!

Internauci nie mogą uwierzyć – aktor jest nie do poznania! To po prostu niewiarygodne!

Przemiana, obok której nikt nie przejdzie obojętnie

Olaf Lubaszenko to bez wątpienia jeden z najbardziej znanych aktorów w naszym kraju. Jego talent zachwycił już całą Polskę.

Aktor zmagał się jednak przez lata z nadwagą, której nie dało się nie zauważyć. Nie było to dobre dla jego zdrowia, więc w końcu uznał, że musi się z tym zmierzyć. Było to ogromne wyzwanie, któremu ostatecznie sprostał.

“Depresja i otyłość to siostry bliźniaczki. Moja waga jest objawem, a nie przyczyną. Z przyczyną sobie poradziłem. Tyle że naprawdę nie ma znaczenia, co było pierwsze. Depresja i otyłość to upiorne siostry bliźniaczki, świetnie ze sobą zgrane i dopasowane” – zwierzył się w jednym z wywiadów.

Do sieci trafiły szokujące zdjęcia. Internauci przecierają oczy ze zdumienia. Aktor z pewnością stanie się inspiracją dla wielu osób.

“Dochodzenie do formy w moim wypadku oznacza – oprócz ruchu i zmiany nawyków żywieniowych- także dwie planowane od dawna operacja. I właśnie w sobotę odbyła się druga z nich… Trzymajcie proszę kciuki za rehabilitację” – pisał jakiś czas temu na instagramowym profilu.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu na Facebooku!

Źródło: gazeta.pl