in

Wrócił z pracy i był zmartwiony dziwnym zachowaniem psa. Gdy sprawdził nagrania z monitoringu był wstrząśnięty.

Czteroletni Siberian Husky o imieniu Coco, zachowywał się dziwnie, gdy jego Pan Jose Amezcua wrócił do domu z pracy. Kiedy mężczyzna przejrzał materiał filmowy z kamery bezpieczeństwa w domu, był zszokowany tym, co wydarzyło się podczas jego nieobecności.

Nagranie ujawniło przerażający przypadek okrucieństwa ze strony przewoźnika pocztowego. Wideo pokazuje kobietę sięgającą do torby i upuszczającą coś na ziemię. Jej następny ruch sprawił, że Coco wylądował u weterynarza.

Przewoźnik podniósł przedmiot, który okazał się być sprayem pieprzowym, po czym użył go prosto na twarz psa. Biedny Coco wpadł w szał i zaczął biegać po podwórku jak oszalały z bólu.

Członek rodziny zgłosił incydent do US Postal Service, ale nie było słowa o konsekwencjach wobec przewoźnika. Na szczęście pies ma się już dobrze, ale Amezcua chce, aby inni właściciele byli świadomi, że może zdarzyć się to także ich zwierzętom.
„Niektórzy ludzie nie postrzegają tego w ten sposób, ale jeśli przez jakiś czas masz psa, staje się on częścią Twojej rodziny – powiedział CBSLA .

Cały incydent można obejrzeć na poniższym filmie. Mamy nadzieję, że usługa pocztowa USA podejmie działania przeciwko temu przewoźnikowi.