fot. facebook/Christin Johnson
in

Ojciec za karę obciął swojej córce włosy. Miała to być kara za to, co zrobiła za zgodą mamy.

Bardzo często słyszy się, że najważniejsze jest to, co mamy w środku albo że nie wolno oceniać książki po okładce. A mimo to każdy chciałby wyglądać dobrze, zakładać ładne ubrania czy mieć ładnie ułożone włosy… Nie ma w tym nic złego! W końcu wiemy, jak ważne jest to dla naszego samopoczucia, aby czuć się dobrze we własnym ciele.

Trzeba przyznać, że zazwyczaj to kobiety bardziej dbają o swój wygląd, a do najistotniejszych kwestii należą u nich oczywiście… włosy!

Zdarza się, że są niezadowolone po wyjściu od fryzjera. Albo wręcz przeciwnie – poczują się zupełnie odmienione. Włosy są naprawdę ważne, jednak ten artykuł nie będzie spisem rad, jak o nie dbać, ale historią z życia wziętą, a dla nas wprost niewiarygodną…

Bohaterką historii jest Kelsey – 13-latki, która zapragnęła coś w sobie zmienić z okazji urodzin.

Zapytała swoją mamę o to, czy może iść do fryzjerki zrobić sobie pasemka. Christine Johnson, mama Kelsey, zgodziła się, uważając, że to świetny pomysł!

Po wizycie mama zrobiła zdjęcie swojej córeczce. Była bardzo zadowolona. Spełniło się jej marzenie. Nie mogła wymarzyć sobie lepszego prezentu na urodziny.

Niestety jej szczęście trwało zaledwie kilka dni. Spotkała się ze swoim ojcem i macochą, którzy nie mogli znieść tego, do czego dopuściła Christine. Prezent zdecydowanie nie przypasował ojcu do gustu, ponieważ zrobił coś, czego Kelsey nie zapomni do końca życia.

Wszystko możemy zobaczyć na zdjęciach. Jej piękne włosy, prosto od fryzjera, zostały ścięte przez ojca. Miała teraz krótką fryzurę, której się wstydziła.

Nie wiemy, dlaczego macocha i ojciec nie mogli patrzeć na nową fryzurę Kelsey. Na siłę obcięli jej włosy na krótko. Jak można sobie oczywiście wyobrazić, obcięli je do tego nierówno, nie zważając na cierpienie dziewczynki.

Ponieśli za to jednak konsekwencje…

Oboje byli strażakami w mieście i informacja o tym, co zrobili, szybko rozeszła się do ich przełożonych. Przełożeni nie mogli zrozumieć, dlaczego para obcięła dziewczynce włosy. Potraktowali to jako znęcanie się i potrącili im z wynagrodzenia. Z pewnością nie będą już stanowić przykładu postępowania dla innych…
 
Matka Kelsey również przypuszcza, że ojciec razem z macochą zrobili to tylko po to, żeby upokorzyć dziewczynkę.
 
Dzięki rozpowszechnieniu się tej historii, ostatecznie trafiła ona do pracowników socjalnych z Wood County, którzy rozpoczęli śledztwo w tej sprawie.
 
Liczymy na to, że para zostanie ukarana! Dziewczynka z pewnością nigdy nie zapomni tego, co zrobili…
 
Poniżej przedstawiamy wpis Kelsey z Facebooka:
 

 
Co wy o tym sądzicie? Koniecznie dajcie znać w komentarzu!