in

15-latkę nęka prześladowca. Policja nie pomaga, więc tata wkracza do akcji z namiotem i kamerą.

Naszym obowiązkiem jako rodziców jest dbać o bezpieczeństwo dzieci i zapobiegać zagrożeniom. Do nich należy informowanie ich i ostrzeganie przed niebezpieczeństwem zarówno w realnym życiu jak i w sieci.

Pewien ojciec z Oklahomy poznał na własnej skórze wagę tej lekcji, a dzięki swojej czujności był w stanie ochronić swoją małą dziewczynkę.

Kiedy wyżej wspomniany tata dowiedział się o draniu prześladującym jego 15-letnią córkę w internecie, wiedział, że musi działać. Widząc, że mężczyzna posuwa się coraz dalej wymyślił plan i nie wahał się go wdrożyć.

Z pomocą mediów społecznościowych mężczyzna pisał do nastolatki lubieżne wiadomości i wysyłał nie chciane i nie odpowiednie zdjęcia. Ojciec szybko rozpoznał, że ma złe intencje.


 
Został powiadomiony o pogawędce córki z nieznajomym za pośrednictwem aplikacji o nazwie FamilyTime, z której korzystał. To pozwoliło mu monitorować jej telefon komórkowy. Kiedy rodzice poszli na policję opowiedzieć o napastliwym rozmówcy córki, usłyszeli, że nazwisko i ich wersja nie wystarczą, by podjąć działania.

Tata wziął sprawy w swoje ręce…
 
Uzbrojony w kamerę noktowizyjną i namiot, tata zastawił pułapkę. Nadszedł czas, by schwytać przestępcę.
 

 
Zgodnie z planem napastnik, później zidentyfikowany jako Jeremy Dewayne Gibson, chwycił przynętę. Nie minęło wiele czasu nim kamera uchwyciła mrożący krew w żyłach widok.
 
Drań spodziewał się, że 15-latka czeka na niego w namiocie. Czekał, ale ojciec dziewczyny z pomocnikami i nie w namiocie, ale w pobliżu, by móc schwytać pedofila i oddać go w ręce policji wraz z nagraniem akcji.
 
Policjantka z Del City, major Jody Suit, powiedziała, że ​​ich operacja była profesjonalna, została przemyślana i wykonana bezbłędnie.
 

 
Zobacz na filmiku poniżej realizację niesamowitego planu taty i jak kończy się ta poruszająca serce opowieść.