in

Aleksander Baron opublikował zdjęcie umierającego taty. Łzy same cisną się do oczu.

Aleksander Baron to bez wątpienia jeden z najbardziej rozpoznawalnych szefów kuchni w Polsce. Na co dzień dzieli się on chwilami ze swojego życia prywatnego w sieci i ma całą rzeszę fanów, którzy chętnie go obserwują. Ostatni post mężczyzny wyciska łzy z oczu. Opowiada on o jego ojcu.

Na opublikowanym zdjęciu możemy zobaczyć rodziców szefa kuchni. Jak się okazuje, zdjęcie zrobiono w dniu, kiedy rodzinie złamało się serce.

„To mój Tata w ostatni dzień swojego życia” – pisze Aleksander.

W swoim wpisie na Facebooku Aleksander Baron postanowił opowiedzieć historię swojego ojca i jego choroby. Mężczyzna bez wątpienia podziwiał swojego tatę i miał do niego ogromny szacunek.

„Historia Jacka Barona jest naprawdę niesamowita” – przyznał.

Szef kuchni zdradził, że opowiedzenie tej historii było dla niego bardzo osobistym przeżyciem, takim, które pamięta się do końca życia, a które wymaga bardzo dużo odwagi. Historia ta ma jednak głębszy cel – ma być opowieścią o miłości, która w życiu ojca Aleksandra odgrywała największą rolę.

Baron we wpisie przekazał także szczegóły dotyczące uroczystości pogrzebowych swojego ojca. Na koniec zwrócił się z prośbą:

„Zamiast kwiatów prosimy wspomnieć dobrą chwilę z Jackiem”

Aż ciężko powstrzymać łzy…

Źródło: Pomponik