in

Jest ojcem 16 dzieci, które ma z różnymi kobietami. „Dziewczyny same do mnie podchodzą”

Keith MacDonald zyskał miano ojca po raz pierwszy, gdy miał zaledwie 15 lat. Teraz, mając 37 lat, ten mężczyzna jest ojcem 16 dzieci, które ma z 10 różnymi matkami. Szybko okrzyknięto go „najmniej odpowiedzialnym rodzicem na terenie Wielkiej Brytanii”.

Historia mężczyzny wciąż przykuwa uwagę. Co mówi na temat kobiet, z którymi ma swoje pociechy? Znamy szczegóły.

„Sławny” ojciec

Posiadanie dzieci niewątpliwie wiąże się z odpowiedzialnością. Jako rodzice, musimy być gotowi na to, by w pełni zaangażować się w wychowanie naszych pociech, dbając o ich potrzeby fizyczne, emocjonalne i psychiczne. Troska o dobro dzieci, zarówno teraźniejsze, jak i przyszłe, to kluczowy aspekt bycia rodzicem, który sprawia, że nasze potomstwo rośnie w zdrowym i szczęśliwym środowisku. Niektórzy o tym zapominają…

Keith MacDonald w wieku zaledwie 20 lat miał już 6 potomków. Twierdzi, że to nie jego wina… tylko kobiet!

„To nie moja wina. Myślałem, że wszystkie kobiety biorą pigułki. Bawię się, przyjeżdżam do Newcastle albo jadę do Sunderlandu. Dziewczyny same do mnie podchodzą” – wyjaśniał w 2008 roku, cytowany przez portal metro.co.uk.

W 2011 roku mężczyzna uznał, że najwyższa pora upozorować własną śmierć – chciał dzięki temu pozbyć się ciężaru odpowiedzialności za swoje dziewiąte dziecko. Rok później miał napaść na jedną ze swoich byłych kobiet.

„Z iloma moimi byłymi partnerkami nadal się przyjaźnię? Z żadną. Poza jedną, która jest teraz w ciąży. Ostatni raz uprawiałem seks dziewięć miesięcy temu, a ta kobieta jest teraz w ciąży” – mówił MacDonald w 2015 roku w filmie dokumentalnym „40 Kids by 20 Women”.

Przez wiele lat MacDonald pozostawał bez zatrudnienia i nie opłacał należności alimentacyjnych. Twierdził, że to nudne i nie zamierzał nic zmieniać w swoim życiu – najbardziej fascynowały go gry komputerowe i spożywanie dużych ilości piwa.

Obecnie, jak informuje mirror.co.uk, mężczyzna jest w stałym związku z kobietą, z którą wychowuje swojego 6-letniego synka.

Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!